Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 12 październik 2015 14:21

We wtorek ruszają targi WorldHotel

Napisane przez MG

8. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel potrwają do 15 października.

Niemal 120 wystawców zaprezentuje szeroką ofertę, która obejmie m.in. sprzęt gastronomiczny, wyposażenie zaplecza kuchennego i sal restauracyjnych, kawę premium oraz ekspresy, zastawy, wszelkiego rodzaju tekstylia, w tym dywany, firany i bieliznę pościelową czy odzież roboczą. Na targach obecni będą producenci i dystrybutorzy różnego rodzaju mebli, łóżek, materaców, wyposażenia sal konferencyjnych, zadaszeń tarasów i ogródków, nawierzchni sportowych, ceramiki, suszarek do rąk, oświetlenia, urządzeń do usuwania nieprzyjemnych zapachów, a także dezynfekcji tekstyliów.
Jedną z nowości najbliższych Targów WorldHotel będzie specjalna strefa pokazowa „H 2030 - hotel przyszłości". W wydzielonej przestrzeni prezentowane będą nowości m.in. w zakresie aranżacji hotelowych wnętrz, a także wykorzystania takich elementów jak np. światło czy systemy audiowizualne. Poza tym odbędą się tam także prelekcje i pokazy, w trakcie których specjaliści opowiedzą o najnowszych trendach w designie, projektowaniu i wzornictwie.

W tym roku po raz pierwszy równolegle do Targów WorldHotel zostanie zorganizowany Jesienny Outlet HoReCa. Firmy z sektora gastronomiczno-hotelarskiego znajdą tam w atrakcyjnych cenach zarówno nowy, jak i używany sprzęt wysokiej jakości. 26 producentów i dystrybutorów zaprezentuje ofertę mebli, sprzętu i akcesoriów.

W programie przewidziano szkolenia i konferencje, które umożliwią chętnym poszerzenie wiedzy branżowej, a także poznanie nowości. Tematyka obejmie „Rekrutację i zarządzanie zespołem w hotelu i restauracji" - szkolenie organizowane przez Akademię Hotelarza, „Marketing hotelowy 2015" prowadzony przez ekspertów z Grupy eholiday.pl oraz „HoReCa Marketing Forum 2015" organizowane wspólnie przez Social WiFi oraz MT Targi Polska. Z kolei konferencja „Jak uzyskać wzrost efektywności w sprzedaży usług hotelu i obsłudze klienta korporacyjnego" to propozycja firm Biznes Edukator i Biznes Event.