Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
Zmiana rzecznika Rainbow
Obowiązki PR w Rainbow przejmie Emilia Bratkowska.
Czytaj więcej...
PIT chwilowo bez rzecznika
Z funkcji rzecznika prasowego Polskiej Izby Turystyki zrezygnowała Marzena Markowska
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Neckermann otwiera sezon
  • Zmiana rzecznika Rainbow
  • PIT chwilowo bez rzecznika
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 17 sierpień 2015 12:08

TT Warsaw 2015 – za 101 dni

Napisane przez MG

Targi TT Warsaw odbędą się w dniach 26-28 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Oprócz sprawdzonych elementów, takich jak sektor nowych technologii, Event Zimowy czy konkursy, organizator, firma MT Targi Polska, zapowiada nowości w programie.

Andrzej Kozłowski, wiceprezes MT Targi Polska, powiedział: „Targi TT Warsaw dysponują dużym potencjałem. To wydarzenie jest na stałe wpisane w kalendarz branży turystycznej, więc również i w tym roku zamierzamy stanąć na wysokości zadania. Cały czas rozmawiamy z wystawcami, już teraz mamy potwierdzonych przedstawicieli 35 krajów. Rozwijamy TT Warsaw i jestem przekonany, że z roku na rok widać, że podążają one zgodnie z zapotrzebowaniem branży."

Krajem Partnerskim TT Warsaw 2015 będzie Palestyna. Do tego niewielkiego bliskowschodniego kraju od lat przybywają Polacy, którzy odwiedzają zabytki Ziemi Świętej. Warto jednak pamiętać, że Palestyna to miejsce, które jest ważne dla wyznawców trzech monoteistycznych religii. Na szlaku turystycznym oprócz Jerozolimy obowiązkowa jest wizyta w Betlejem w Grocie Narodzenia i bazylice Narodzenia Pańskiego. Z kolei Hebron, uważany za jedno z najstarszych miast świata, związany jest z postaciami Abrahama i króla Dawida. Jerycho natomiast, położone 270 metrów pod poziomem morza, obfituje w liczne stanowiska archeologiczne.
Do mniej popularnych miejsc, choć wartych uwagi, należy m.in. Ramallah. Miasto to zostało założone w XVI wieku przez arabskich chrześcijan z Jemenu, a dziś mieści siedzibę władz. Kwitnie tam także życie kulturalne. Turyści poszukujący wypoczynku powinni odwiedzić Gazę, która może poszczycić się piękną śródziemnomorską plażą.
Walorami tego państwa są także smaczna kuchnia oraz różnorodne rzemiosło - od wyrobów z drewna oliwnego zdobionego m.in. macicą perłową, poprzez hafty, ceramikę czy dywany. Inne ciekawostki tego kraju będzie można poznać już w listopadzie podczas TT Warsaw.