Polska nie zarabia na turystyce
Raport Word Economic Forum miażdży nasze pojęcie o wpływie turystyki przyjazdowej na gospodarkę Polski.
Czytaj więcej...
WizzAir: 19 nowych tras z Polski
W 2017 roku WizzAir przewiózł ponad 8 mln pasażerów z Polski, a w przyszłym roku uruchomi 19 nowych połączeń do naszego kraju
Czytaj więcej...
Sun&Fun z nową gwarancją
Firma Blue Style, właściciel marki Sun&Fun Holiday przedstawiła nową gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 7 339 200 zł.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Polska nie zarabia na turystyce
  • WizzAir: 19 nowych tras z Polski
  • Sun&Fun z nową gwarancją
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 06 sierpień 2015 15:07

Rejestracja na konferencję "Kultura i turystyka - wokół wspólnego stołu”

Napisane przez AG

Konferencja „Kultura i turystyka - wokół wspólnego stołu" odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2015 w Łódzkim Domu Kultury. Tegoroczna edycja spotkania organizowanego przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Łódzkiego będzie dotyczyła coraz bardziej popularnej turystki kulinarnej oraz polskiego dziedzictwa kulinarnego. Zapisy potrwają do 1 listopada.

Jak co roku Konferencja organizowana jest we współpracy z Instytutem Geografii Miast i Turyzmu Wydziału Nauk Geograficznych UŁ oraz Organizacją Public Relations Image Group przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Na tegoroczną konferencję można się rejestrować za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego www.konferencja2015.rotwl.pl. Zapisy potrwają do 1 listopada.
Podczas konferencji, usługi gastronomiczne oferowane turystom będą rozpatrywane z dwóch punktów widzenia: z jednej strony, jako symbol danej lokalności, który zapewnia turystom nowe, kulinarne doświadczenia, a z drugiej jako szansa aktywizacji gospodarczej całego regionu i kreowanie nowych miejsc pracy dla mieszkańców.

Patronem medialnym konferencji jest portal WaszaTurystyka.pl