Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
Zmiana rzecznika Rainbow
Obowiązki PR w Rainbow przejmie Emilia Bratkowska.
Czytaj więcej...
PIT chwilowo bez rzecznika
Z funkcji rzecznika prasowego Polskiej Izby Turystyki zrezygnowała Marzena Markowska
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Neckermann otwiera sezon
  • Zmiana rzecznika Rainbow
  • PIT chwilowo bez rzecznika
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 21 lipiec 2015 12:58

Blogerzy spotkają się na Tour Salonie

Napisane przez MG

Po raz pierwszy na TOUR SALONIE w dniach 15-17 października odbędzie się spotkanie matchmakingowe z blogerami podróżniczymi.

Targi w Poznaniu staną są platformą spotkań środowisk blogerskich oraz instytucji, regionów,
czy szeroko rozumianej branży turystycznej. Na formułę TOUR SALON Blog Meeting składać się będą m. in. warsztaty, które odbędą się w pierwszym dniu targów, wypełnione praktyczną wiedzą dedykowane dla blogerów i podmiotów zainteresowanych współpracą z nimi. Uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak dobierać/weryfikować blogi do swoich potrzeb oraz jak wypracować najlepsze praktyki współpracy, aby każda ze stron była usatysfakcjonowana.

Anna Myślak, dyrektor targów TOUR SALON, powiedziała: „Blogosfera podróżnicza jest bardzo zróżnicowana. I tak, mamy blogi dla turystów szukających wrażeń kulinarnych, którzy podróżują z dziećmi, pasjonatów rowerowych wypraw, czy zainteresowanych turystyką miejską. Jednych przykładowo porwała Azja, a innych Afryka. Z podobną pasją opisywane są miejsca w Polsce, która jak wiemy, potrafią pozytywnie zaskoczyć. Promocja regionów i miejsc turystycznych już dawno wyszła poza standardowe działania marketingowe. Wpisy na blogach podróżniczych są bardzo naturalne. Zachęceni zdjęciami, czy opinią blogera, turyści decydują się na odwiedzenie opisywanego miejsca. Dlatego TOUR SALON Blog Meeting skojarzy osoby opisujące swoje podróże z przedstawicielami miejsc, którzy oferują atrakcje warte zwiedzenia"

Praktyczne warsztaty zorganizowane w czwartek przygotują uczestników toursalonowego blogerskiego zjazdu do drugiej części TOUR SALON Blog Meeting, to jest do piątkowych spotkań B2B. Podczas
bezpośrednich sesji matchmakingowych każda ze stron będzie miała kilka minut na wzajemne poznanie i przekazanie oferty współpracy, której szczegóły będą omawiane już na stoiskach wystawców.