Modlin: oskarżenia LOT bezzasadne
Kolejna reakcja na skargę złożoną przez PLL LOT do UOKiK. Tym razem oświadczenie wydał port lotniczy Modlin twierdząc, że zarzuty narodowego przewoźnika nie mają podstaw.
Czytaj więcej...
Innowacje w turystyce nagrodzone
Po raz czternasty Światowa Organizacja Turystyki (UNWTO) przyznała nagrody za najbardziej innowacyjne pomysły i projekty w światowej turystyce.
Czytaj więcej...
Zagrzeb: wpadnij na chwilę
Dzięki codziennym i całorocznym połączeniom lotniczym z Warszawy Zagrzeb wyrósł na atrakcyjną destynację nie tylko na city break, ale i dla branży MICE.
Czytaj więcej...
Best Reisen: liczymy na agnetów
Leila Ben Arfi: nasza oferta to 17 krajów, 45 regionów wakacyjnych, 580 hoteli, ale najważniejsze są Luksusowe Duety
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Modlin: oskarżenia LOT bezzasadne
  • Innowacje w turystyce nagrodzone
  • Zagrzeb: wpadnij na chwilę
  • Best Reisen: liczymy na agnetów
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 29 czerwiec 2015 16:44

Dni otwarte Śląskiego Wesołego Miasteczka

Napisane przez MG
Dni otwarte Śląskiego Wesołego Miasteczka archiwum TMR

W czasie Otwartych Dni Wesołego Miasteczka od 1 do 14 lipca można będzie zobaczyć, jakie zmiany zaszły o czasu, gdy park został przejęty przez słowacką firmę Tatry Mountain Resort.

W ostatnim miesiącu na terenie chorzowskiego lunaparku pojawił się system nawadniania zieleni, 25 skalniaków i 50 ławek. Trzy tysiące posadzonych świeżo tuj i ogromna liczba kwiatów utworzyły atmosferę gigantycznego ogrodu. A to zaledwie początek przemiany tego największego w Polsce Wesołego Miasteczka.

Paweł Cebula, dyrektor Śląskiego Wesołego Miasteczka, powiedział: „Rozpoczęliśmy między innymi prace nad wprowadzeniem systemu identyfikacji wizualnej (kolorowe operatornie, regulaminy, strzałki, nowa obudowa skuterni), dzięki czemu goście łatwo i szybko odnajdą miejsca, w których chcą się bawić lub przebywać. Ponadto w czasie tegorocznych wakacji będą organizowane weekendy tematyczne, np. Weekend Piracki, Weekend Eksperymentów, Wybory Miss Lata czy Moto Show oraz, już tradycyjne i cieszące się rosnącą popularnością, nocne imprezy dla dorosłych, czyli Wesołe At Night, w zeszłorocznych cenach (29,90 złotych od osoby)."

Zmieniające się oblicze Wesołego Miasteczka można sprawdzić i przetestować w trakcie dni otwartych, trwających od 1 do 14 lipca, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 18.00 do 19.00, a w weekendy od godziny 20.00 do 21.00. W tym czasie każdy za darmo skorzysta ze wszystkich dostępnych atrakcji. Co więcej, od 6 lipca chorzowski lunapark będzie czynny również w poniedziałki, i tym samym zaprasza gości przez 7 dni w tygodniu, oferując za darmo parkingi samochodowe.

W Śląskim Wesołym Miasteczku obecnie znajduje się ok. 40 obiektów, dla dorosłych i dla dzieci, w tym atrakcje ekstremalne, wodne oraz rodzinne.
Inwestorem Śląskiego Wesołego Miasteczka jest grupa Tatry Mountain Resorts, która posiada m.in. potężny słowacki aquapark – Tatralandię. TMR zamierza zainwestować w chorzowski park rozrywki co najmniej 117 milionów złotych w ciągu najbliższych 5 lat.
Więcej informacji: www.wesole-miasteczko.pl.