Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 22 kwiecień 2015 14:54

POT szkoli regiony

Napisane przez AG

23 kwietnia w Tczewie rozpoczyna się dwuletni cykl 16 szkoleń i warsztatów „Wiedza, produkt i współpraca kluczem do sukcesu", którego organizatorem jest Polska Organizacja Turystyczna wraz z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi.

Inauguracja projektu szkoleniowego połączona jest z Pomorskim Forum Turystycznym.

Krystyna Hartenberger-Pater, dyrektor zarządzający Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, powiedziała: „Jeśli mówimy o trójstopniowym systemie zarządzania to właśnie takie wdrożenie jest idealnym przykładem jego funkcjonowania na Pomorzu."

Jacek Janowski, wicedyrektor departamentu współpracy regionalnej POT dodał: „Debata z udziałem przedstawicieli instytucji zajmujących się tworzeniem produktu, jego komercjalizacją oraz promocją na szczeblu regionalnym i lokalnym, będzie doskonałą okazją do wymiany myśli i konstruktywnej dyskusji uwzględniającej potrzeby wszystkich zainteresowanych."

Pomorskie Forum Turystyczne to trzy panele merytoryczne, poprowadzone przez wysokiej klasy praktyków. Tematem będą nowoczesne formy komunikacji, obszar social mediów oraz tworzenie skutecznej strategii działania na rynkach zagranicznych.
Misją organizatorów jest umacnianie trójszczeblowego systemu zarządzania turystyką POT-ROT-LOT ale i rozszerzenie tego partnerstwa o kluczowych partnerów biznesowych.