Napiszmy ustawę o POT
W Ministerstwie Sportu i Turystyki trwają prace nad nową ustawą o Polskiej Organizacji Turystycznej. III Forum Promocji Turystycznej to świetna okazja, by przedyskutować jej założenia.
Czytaj więcej...
Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych.
Czytaj więcej...
Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
Trudno jest być następcą Jána Bošnoviča, ale będę kontynuować jego pracę.
Czytaj więcej...
II Rada spróbuje doradzić Bańce
4 marca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się inauguracyjne posiedzenie Społecznej Rady Turystyki II kadencji.
Czytaj więcej...
Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.
W 2017 roku Cypr odwiedziło 3 652 073 turystów, o 14,6 proc. więcej niż w roku 2016, kiedy odnotowano ich 3 186 531. To rekordowy roczny wzrost w historii cypryjskiej turystyki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Napiszmy ustawę o POT
  • Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
  • Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
  • II Rada spróbuje doradzić Bańce
  • Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.

Reklama

czwartek, 12 marzec 2015 10:37

Akcje towarzyszące Meetings Week Poland 2015

Napisane przez MG

W poniedziałek 16 marca startuje trzecia edycja Meetings Week Poland – wydarzenia realizowanego przez organizacje i instytucje reprezentujące przemysł spotkań w Polsce. Merytorycznym konferencjom towarzyszą znane już z poprzednich lat akcje CSR: „Książka oddana – radość przekazana" oraz „Obiegnij Narodowy".

Ponadto specjalnie dla MWP 15 uruchomione zostanie bezpłatne konto testowe na platformie monitoringu sieci Brand24.

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego „2B" Turystyki Biznesowej Grupy Uczelni Vistula kolejny raz zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w inicjatywie zorganizowania podczas wydarzenia Meetings Week Poland 2015 akcji CSR pt. „Książka oddana – radość przekazana", której celem jest zebranie książek na potrzeby domów dziecka. W zeszłym udało się zebrać ponad 200 książek.

W ramach współpracy z branżą spotkań, Brand24 uruchomi bezpłatne konto testowe dla wszystkich chętnych. Wystarczy do panelu rejestracyjnego wpisać 3meetingsweek, by przez cały miesiąc móc korzystać z dedykowanego narzędzia monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. Podczas całego Meetings Week Poland 2015 na specjalnym ekranie umieszczonym w przestrzeni konferencyjnej będzie można śledzić streaming informacji i wpisów w sieci na temat wydarzeń odbywających się w czasie rzeczywistym.