Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 03 luty 2015 00:04

Sekretarz Generalny PIT, Tomasz Rosset złożył rezygnację

Napisane przez AG, MZ
Tomasz Rosset Tomasz Rosset archiwum prywatne

Pełniący od 2 lipca 2012 roku funkcję Sekretarza Generalnego Polskiej izby Turystyki, Tomasz Rosset, złożył w poniedziałek 2 lutego wypowiedzenie umowy.

W rozmowie z WasząTurystyką.pl, Tomasz Rosset powiedział: „Jest mi bardzo przykro, że byłem zmuszony zrezygnować z pracy w PIT. Jednak nie zgadzałem się z pewnymi koncepcjami forsowanymi przez Prezydium.
Dobrze mi się tutaj pracowało, wkładałem w tę pracę umiejętności, wiedzę i serce. Z myślą o takim zaangażowaniu stanąłem trzy lata temu do konkursu... Mam nadzieję, że PIT będzie kontynuował rozpoczęte prace i życzę Izbie, Prezydium, wszystkiego najlepszego... Nie wykluczam, że moja przyszłą praca będzie związana również z turystyką."

 Tomasz Rosset to menadżer z dużym doświadczeniem. Przed PIT pracował m.in. w PLL LOT (placówki w Toronto i Łodzi), w Grupie Radiowej (dyrektor zarządzający Radia Eska w Łodzi), firmie brokerskiej Time (dyrektor, odpowiedzialny m.in. za pozyskiwanie reklamodawców i organizację eventów), Atlas Arenie w Łodzi (doradca prezesa). Jest łodzianinem.

Poproszony przez WasząTurystykę.pl, o komentarz, Prezes PIT, Paweł Niewiadomski, powiedział: "Tomasz Rosset otrzymał nowe warunki współpracy, których nie przyjął. Wypowiedzenie złożył sam, obecnie wykorzystuje zaległy urlop. Jego odejście to zła wiadomość dla PIT i przykro mi, że tak się stało. Współpracowało nam się bardzo dobrze i mam nadzieję, że Tomasz będzie jeszcze w jakiś sposób współpracował z izbą. Na razie nie ma pomysłu co do kandydatury na następcę, gdyż sprawa jest zbyt świeża. Nie wiem też, czy odbędzie się konkurs na to stanowisko. W czwartek odbędzie się posiedzenie Prezydium PIT, na którym zastanowimy się, w jakim trybie wybrać nowego sekretarza. Tomasz Rosset wysoko zawiesił poprzeczkę, nie będzie łatwo go zastąpić."