Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 31 październik 2014 13:32

Nowa szefowa w Austria.info, Narodowym Biurze ds. Promocji Austrii w Polsce

Napisane przez AG
Franka Kobenter i Gabriele Langer Franka Kobenter i Gabriele Langer MZ

Od 3 listopada obowiązki prezesa Narodowego Biura ds. Promocji Austrii w Polsce przejmie Gabriele Lenger, która zastąpi piastującą do tej pory stanowisko prezesa Francę Kobenter (patrz. http://www.waszaturystyka.pl/biura/1221-franka-kobenter-odchodzi-do-pragi).

Styryjka Gabriele Lenger związana jest z Austria.info od 1991 roku. W tym czasie zajmowała się informacją turystyczną, współpracą z mediami i biznesem na rynku austriackim oraz koordynowała rynki w Austrii, Niemczech i Szwajcarii. W latach 1999-2005 Lenger pracowała w Biurze ds. Promocji Burgenlandu jako kierownik biura. Od 2005 ponownie związana z Austria.info, gdzie zajmowała stanowisko menagera rynku w Toronto, a następnie, od 2009 r. do chwili obecnej, w Bukareszcie.

Obejmując kierownictwo nad polskim Biurem Lenger podkreśliła: „Przenosiny z Rumunii do Polski napawają mnie jednocześnie radością i smutkiem. Smutkiem, ponieważ w Bukareszcie czułam się bardzo dobrze, zostałam tam serdecznie przyjęta, a budowanie w Rumunii pozycji Austrii jako destynacji turystycznej sprawiało mi wielką radość. Z radością, ponieważ przyszedł czas, aby podjąć nowe wyzwania, dokonać nowych odkryć i wspólnie z bardzo dobrym zespołem sprawować pieczę nad mocnym już rynkiem. Cieszę się na czekające mnie i mój zespół fascynujące zadanie zachęcenia Polaków do wyjazdu na urlop do Austrii. A najbardziej jednak z tego powodu, że będę miała okazję poznać piękny kraj i serdecznych ludzi."