Enter Air przedłuża umowę z Itaką
Enter Air oraz Itaka Holdings przedłużają kontakt na kolejny sezon.
Czytaj więcej...
Ryanair ugiął się pod presją pilotów
Irlandzki przewoźnik robi wszystko, by nie dopuścić do zakłóceń w rozkładzie lotów na Święta Bożego Narodzenia.
Czytaj więcej...
Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Enter Air przedłuża umowę z Itaką
  • Ryanair ugiął się pod presją pilotów
  • Neckermann otwiera sezon
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 31 październik 2014 13:32

Nowa szefowa w Austria.info, Narodowym Biurze ds. Promocji Austrii w Polsce

Napisane przez AG
Franka Kobenter i Gabriele Langer Franka Kobenter i Gabriele Langer MZ

Od 3 listopada obowiązki prezesa Narodowego Biura ds. Promocji Austrii w Polsce przejmie Gabriele Lenger, która zastąpi piastującą do tej pory stanowisko prezesa Francę Kobenter (patrz. http://www.waszaturystyka.pl/biura/1221-franka-kobenter-odchodzi-do-pragi).

Styryjka Gabriele Lenger związana jest z Austria.info od 1991 roku. W tym czasie zajmowała się informacją turystyczną, współpracą z mediami i biznesem na rynku austriackim oraz koordynowała rynki w Austrii, Niemczech i Szwajcarii. W latach 1999-2005 Lenger pracowała w Biurze ds. Promocji Burgenlandu jako kierownik biura. Od 2005 ponownie związana z Austria.info, gdzie zajmowała stanowisko menagera rynku w Toronto, a następnie, od 2009 r. do chwili obecnej, w Bukareszcie.

Obejmując kierownictwo nad polskim Biurem Lenger podkreśliła: „Przenosiny z Rumunii do Polski napawają mnie jednocześnie radością i smutkiem. Smutkiem, ponieważ w Bukareszcie czułam się bardzo dobrze, zostałam tam serdecznie przyjęta, a budowanie w Rumunii pozycji Austrii jako destynacji turystycznej sprawiało mi wielką radość. Z radością, ponieważ przyszedł czas, aby podjąć nowe wyzwania, dokonać nowych odkryć i wspólnie z bardzo dobrym zespołem sprawować pieczę nad mocnym już rynkiem. Cieszę się na czekające mnie i mój zespół fascynujące zadanie zachęcenia Polaków do wyjazdu na urlop do Austrii. A najbardziej jednak z tego powodu, że będę miała okazję poznać piękny kraj i serdecznych ludzi."