Modlin: oskarżenia LOT bezzasadne
Kolejna reakcja na skargę złożoną przez PLL LOT do UOKiK. Tym razem oświadczenie wydał port lotniczy Modlin twierdząc, że zarzuty narodowego przewoźnika nie mają podstaw.
Czytaj więcej...
Innowacje w turystyce nagrodzone
Po raz czternasty Światowa Organizacja Turystyki (UNWTO) przyznała nagrody za najbardziej innowacyjne pomysły i projekty w światowej turystyce.
Czytaj więcej...
Zagrzeb: wpadnij na chwilę
Dzięki codziennym i całorocznym połączeniom lotniczym z Warszawy Zagrzeb wyrósł na atrakcyjną destynację nie tylko na city break, ale i dla branży MICE.
Czytaj więcej...
Best Reisen: liczymy na agnetów
Leila Ben Arfi: nasza oferta to 17 krajów, 45 regionów wakacyjnych, 580 hoteli, ale najważniejsze są Luksusowe Duety
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Modlin: oskarżenia LOT bezzasadne
  • Innowacje w turystyce nagrodzone
  • Zagrzeb: wpadnij na chwilę
  • Best Reisen: liczymy na agnetów
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 24 wrzesień 2014 09:56

Targi zimowe w Krakowie

Napisane przez AG
Na stoku w Tatrzańskiej Łomnicy Na stoku w Tatrzańskiej Łomnicy archiwum SACR

Już od piątku w hali EXPO Kraków rozpoczną się I TargiTurystyki Zimowej Winter Travel w Krakowie połączone z Targami Wyposażenia Stacji Narciarskich i Ośrodków Sportów Zimowych INFRASNOW. Ofertę przedstawi 70 wystawców. Impreza potrwa do niedzieli. Jednym z patronów medialnych jest WaszaTurystyka.pl

Wśród wystawców warto na pierwszym miejscu wymienić największe stoisko - Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej. Największe atrakcje turystyczne tego kraju zaprezentuje 14 wystawców. Przedstawią najbardziej popularne słowackie ośrodki narciarskie, tegoroczne zimowe nowości oraz inwestycje, uzdrowiska, kąpieliska termalne i polecimy dokąd wyjechać na Sylwestra czy ferie zimowe. Towarzyszyć temu będą degustacje oraz występy występów muzyczne Lenky Bacmaniakovej z regionu Kysuce, która zagra na heligonce.

Organizatorem targów Targi w Krakowie, a Partnerem Wiodącym Małopolska Organizacja Turystyczna. Podczas targów zaprezentowana będzie m.in. nowa karta dla narciarzy – BeskidSkiPass (karnet, umożliwiający wygodne korzystanie z ponad 40 doskonale przygotowanych tras w ośmiu ośrodkach narciarskich Małopolski. Pierwsze 1000 osób odwiedzających targi przy zakupie biletu otrzyma kartę e-skipass, która upoważnia do zniżki w jednej z 8 stacji narciarskich zrzeszonych w programie BeskidSkiPass.

Podczas seminarium „Wpływ światowych imprez sportowych na rozwój turystyki zimowej w Małopolsce" spotkają się osoby, którym ten temat jest szczególnie bliski. Obecni będą m.in. Minister Sportu Andrzej Biernat (spotkanie odbędzie się w sobotę 27.09 o g. 11.00), Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Katarzyna Sobierajska, Marszałek Województwa Małopolskiego Mark Sowa, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szmytke oraz Przewodniczący Sejmowej Komisji Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki Ireneusz Raś.

Podczas towarzyszących imprezie, trzydniowych Targów INFRASNOW producenci i dystrybutorzy sprzętu zaprezentują nowe produkty takie jak: wyciągi i bramki narciarskie, przenośniki taśmowe, ślizgacze śnieżne i carvingowe, pontony do snowtubingu oraz summertubingu, suszarki do butów narciarskich, czy tory pontonowe na lato i zimę. Ofertę przedstawią m.in. takie firmy jak: MND Eastern Europe s.r.o. , BASE System, P.P.H.U. JERZY.

Targi Winter Travel oraz INFRASNOW odbędą się w dniach 26-28 września w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. W trakcie Targów będzie kursowała specjalna linia EXPO Busa.

Godziny otwarcia
26-27.09 10:00-17:00
28.09 10:00-16:00