Pewnik turystyczny? Toskania!
Luksusowy ośrodek turystyczny Tuscany Forever® zaprasza polskie biura podróży do współpracy.
Czytaj więcej...
Quo vadis POT?
Czy Polska Organizacja Turystyczna jest instytucją zbędną?
Czytaj więcej...
Malmö zaprasza na letnie imprezy
Do końca września w Malmö – największym mieście regionu Skanii – nie sposób się będzie nudzić. Letnie dni upłyną pod znakiem licznych imprez miejskich.
Czytaj więcej...
Konkurs na film promocyjny
Celem konkursu "Kadry z polski" jest promocja walorów turystycznych znanych i mniej znanych miejsc w Polsce.
Czytaj więcej...
Rosjanie wrócą do Egiptu
Po dokładnych oględzinach terminalu 2 na lotnisku w Kairze, specjaliści z Rosji są zadowoleni ze środków bezpieczeństwa.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Pewnik turystyczny? Toskania!
  • Quo vadis POT?
  • Malmö zaprasza na letnie imprezy
  • Konkurs na film promocyjny
  • Rosjanie wrócą do Egiptu

Reklama

Reklama

poniedziałek, 21 lipiec 2014 13:28

Dzieci w Czarnym Potoku nie mogą się nudzić

Napisane przez AG
Basen w Hotelu Czarny Potok Basen w Hotelu Czarny Potok archiwum Hotelu Czarny Potok

Psycholodzy zwracają uwagę, by wakacje nie oznaczały dla dzieci nagle dwumiesięcznej przerwy bez wysiłku intelektualnego i bez wyzwań poznawczych. Dobrze ułożony program edukacyjno-animacyjny dla dzieci pozwala także i rodzicom.

Hotel Czarny Potok Resort & SPA w Krynicy-Zdroju stworzył w te wakacje specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi. Menadżerowie hotelu postarali się, by atrakcje dla dzieci nie tylko sprawiały radość, spełniały marzenia, ale miały także funkcje edukacyjne.

Dominika Krysztow, regionalny dyrektor sprzedaży Hotelu Czarny Potok Resort & SPA i Sieci Hoteli 500 powiedziała: „Wiemy jak bardzo zależy rodzicom na wartościowym spędzaniu czasu ich dzieci także i w wakacje. Organizujemy więc dla naszych najmłodszych gości zajęcia z aktywnością fizyczną, zajęcia pogłębiające zainteresowania kulturalne i krajoznawcze, pomagamy dzieciom w ich społecznym rozwoju podczas zabaw w grupie rówieśników, zachęcamy dorosłych do wspólnych form spędzania czasu z maluchami".

W ramach programu na małych gości czeka w hotelu Czarny Potok mnóstwo atrakcji, w tym między innymi: występy teatrzyku dla dzieci, codzienne zajęcia i animacje w Kids Clubie, wieczorne seanse bajkowe, zajęcia taneczno-ruchowe lub plastyczne, gry i wspólne zabawy, kącik malowania oraz małego czytelnika. Starsze dzieci będą mogły wraz z rodzicami obejrzeć koncerty uczestników popularnych, muzycznych programów telewizyjnych jak X-Factor, The Voice of Poland czy Mam Talent.

Dominika Krysztow dodała: „Nasz hotel nastawiony jest na potrzeby gości z dziećmi w różnym wieku. Traktujemy małych klientów bardzo poważnie i specjalnie dla nich stworzyliśmy pakiet VIP. Rozumiemy, że relaks rodziców w dużej mierze zależy od zadowolenia ich dzieci. Poza tym rekomendujemy rodzinom letni odpoczynek w górach ze względów zdrowotnych. Walory klimatyczne i możliwość aktywnego spędzania czasu w regionie Beskidu Sądeckiego to gwarancja regeneracji sił, dawka niezbędnej dla rozwoju dzieci energii, czas na zacieśnienie rodzinnych relacji."

Hotel dysponuje wyposażoną w bezpieczne meble i zabawki salą zabaw dla dzieci. Dla najmłodszych gości czeka basen wypełniony piłeczkami, labirynt z tunelami oraz brodzikowa strefa zabaw w hotelowym basenie. Na świeżym powietrzu najmłodsi goście mogą spędzać bezpiecznie czas na placu zabaw. Dodatkowo, odpłatnie hotel oferuje opiekę niani, wypożyczenie rowerów i kijków nordic walking, przejażdżkę konną bryczką po okolicy, zajęcia fitness, zabiegi w SPA. Dzieci do lat 12 mieszkają w hotelu gratis. Oferta obejmuje minimum 4 noclegi w hotelu dla całej rodziny i jest ważna do 31 sierpnia.