Inwazja hoteli w Polsce
Jak zauważają eksperci Walter Herz, w Polsce nieustannie rośnie popyt na usługi hotelowe, zarówno ze strony turystów, jak i klientów biznesowych.
Czytaj więcej...
Rekordowy wzrost w turystyce
Liczba międzynarodowych podróży w 2017 roku osiągnęła rekordową wysokość 1,32 mld, czyli o 7 proc. więcej niż w 2016.
Czytaj więcej...
Nowe tanie połączenie do Włoch
WizzAir ogłosił dziś uruchomienie nowego połączenia z Wrocławia do włoskiego Bari. Zacznie ono działać 31 marca.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Inwazja hoteli w Polsce
  • Rekordowy wzrost w turystyce
  • Nowe tanie połączenie do Włoch
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 21 lipiec 2014 13:28

Dzieci w Czarnym Potoku nie mogą się nudzić

Napisane przez AG
Basen w Hotelu Czarny Potok Basen w Hotelu Czarny Potok archiwum Hotelu Czarny Potok

Psycholodzy zwracają uwagę, by wakacje nie oznaczały dla dzieci nagle dwumiesięcznej przerwy bez wysiłku intelektualnego i bez wyzwań poznawczych. Dobrze ułożony program edukacyjno-animacyjny dla dzieci pozwala także i rodzicom.

Hotel Czarny Potok Resort & SPA w Krynicy-Zdroju stworzył w te wakacje specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi. Menadżerowie hotelu postarali się, by atrakcje dla dzieci nie tylko sprawiały radość, spełniały marzenia, ale miały także funkcje edukacyjne.

Dominika Krysztow, regionalny dyrektor sprzedaży Hotelu Czarny Potok Resort & SPA i Sieci Hoteli 500 powiedziała: „Wiemy jak bardzo zależy rodzicom na wartościowym spędzaniu czasu ich dzieci także i w wakacje. Organizujemy więc dla naszych najmłodszych gości zajęcia z aktywnością fizyczną, zajęcia pogłębiające zainteresowania kulturalne i krajoznawcze, pomagamy dzieciom w ich społecznym rozwoju podczas zabaw w grupie rówieśników, zachęcamy dorosłych do wspólnych form spędzania czasu z maluchami".

W ramach programu na małych gości czeka w hotelu Czarny Potok mnóstwo atrakcji, w tym między innymi: występy teatrzyku dla dzieci, codzienne zajęcia i animacje w Kids Clubie, wieczorne seanse bajkowe, zajęcia taneczno-ruchowe lub plastyczne, gry i wspólne zabawy, kącik malowania oraz małego czytelnika. Starsze dzieci będą mogły wraz z rodzicami obejrzeć koncerty uczestników popularnych, muzycznych programów telewizyjnych jak X-Factor, The Voice of Poland czy Mam Talent.

Dominika Krysztow dodała: „Nasz hotel nastawiony jest na potrzeby gości z dziećmi w różnym wieku. Traktujemy małych klientów bardzo poważnie i specjalnie dla nich stworzyliśmy pakiet VIP. Rozumiemy, że relaks rodziców w dużej mierze zależy od zadowolenia ich dzieci. Poza tym rekomendujemy rodzinom letni odpoczynek w górach ze względów zdrowotnych. Walory klimatyczne i możliwość aktywnego spędzania czasu w regionie Beskidu Sądeckiego to gwarancja regeneracji sił, dawka niezbędnej dla rozwoju dzieci energii, czas na zacieśnienie rodzinnych relacji."

Hotel dysponuje wyposażoną w bezpieczne meble i zabawki salą zabaw dla dzieci. Dla najmłodszych gości czeka basen wypełniony piłeczkami, labirynt z tunelami oraz brodzikowa strefa zabaw w hotelowym basenie. Na świeżym powietrzu najmłodsi goście mogą spędzać bezpiecznie czas na placu zabaw. Dodatkowo, odpłatnie hotel oferuje opiekę niani, wypożyczenie rowerów i kijków nordic walking, przejażdżkę konną bryczką po okolicy, zajęcia fitness, zabiegi w SPA. Dzieci do lat 12 mieszkają w hotelu gratis. Oferta obejmuje minimum 4 noclegi w hotelu dla całej rodziny i jest ważna do 31 sierpnia.