Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Wakacje.pl: salon sprzedaży nr 100
Działający od 19 lat na polskim rynku największy agent turystyki zorganizowanej otworzył w miniona sobotę w Osielsku 100. biuro sprzedaży.
Czytaj więcej...
Wrocław, European Best Destination
Wrocław zwyciężył w międzynarodowym konkursie European Best Destination 2018, zdobywając ponad 41 tysięcy głosów. Jedyny reprezentant Polski w tegorocznej edycji konkursu otrzymał głosy ze 146 krajów.
Czytaj więcej...
Czego trzeba hotelom z Gdańska?
Jeśli masz hotel w Trójmieście, jesteś z pewnością przyzwyczajony do wysokich wymagań ze strony klientów. Sprawdź, jak zaoferować im wyjątkowy pakiet dodatkowych usług.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Wakacje.pl: salon sprzedaży nr 100
  • Wrocław, European Best Destination
  • Czego trzeba hotelom z Gdańska?

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 07 lipiec 2014 16:45

Program lojalnościowy w Accor ma już prawie 15 mln członków

Napisane przez AG
Novotel Centrum Katowice Novotel Centrum Katowice archiwum Accor

Le Club Accorhotels to program lojalnościowy Grupy Accor, do którego przystąpić może każdy gość hotelu. Członkowie Programu otrzymują punkty za każdy pobyt w hotelach należących do marek: Sofitel, Pullman, MGallery, Grand Mercure, The Sebel, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, ibis Styles, Orbis Hotels, Adagio Access oraz Thalassa sea & Spa.

Po pięciu latach od wprowadzenia programu lojalnościowego Le Club Accorhotels, z jego oferty korzysta już prawie 15 milionów członków. Z tej okazji Grupa Accor, partner strategiczny Grupy Hotelowej Orbis, postanowiła rozszerzyć możliwość zdobywania i wymiany punktów swoim klientom. Od 1 lipca za każdy nocleg posiadacze karty Le Club Accorhotels otrzymają dodatkowo 25 proc. punktów więcej.

Zebrane punkty goście mogą wymieniać na różnorodne korzyści i nagrody takie jak: zniżki podczas rezerwacji, kupony hotelowe czy kupony partnerów programu. Dzięki stałemu dostępowi online do konta Le Club Accorhotels, każdy z członków programu może sprawdzić swoje rezerwacje, przeglądać historię wykorzystania dotychczas zebranych punktów, wybrać nagrodę czy skorzystać ze spersonalizowanych ofert po preferencyjnych cenach.

Członkowie programu Le Club Accorhotels uzyskują dodatkowe przywileje, zależne od statusu ich karty i marki hotelu, w którym zdecydują się na nocleg. Posiadacze kart o statusie Silver otrzymują powitalnego drinka i mogą skorzystać z opcji późnego wymeldowania. Natomiast dla członków Gold oferowane jest podniesienie standardu pokoju i możliwość wczesnego zameldowania. W segmencie ekonomicznym, posiadacze karty ibis business na całym świecie automatycznie zyskują status „Gold". Istotnym aspektem działania Le Club Accorhotels jest to, że punkty w nim zebrane nie tracą ważności. Wystarczy, aby członek programu spędził w ciągu roku przynajmniej jedną noc w hotelu sieci Accor. Le Club Accorhotels, chcąc odpowiadać na potrzeby swoich gości proponuje im coraz to inne oferty, które umożliwiają szybsze zbieranie punktów i zdobywanie nagród czy wyższych statusów.