Modlin: oskarżenia LOT bezzasadne
Kolejna reakcja na skargę złożoną przez PLL LOT do UOKiK. Tym razem oświadczenie wydał port lotniczy Modlin twierdząc, że zarzuty narodowego przewoźnika nie mają podstaw.
Czytaj więcej...
Innowacje w turystyce nagrodzone
Po raz czternasty Światowa Organizacja Turystyki (UNWTO) przyznała nagrody za najbardziej innowacyjne pomysły i projekty w światowej turystyce.
Czytaj więcej...
Zagrzeb: wpadnij na chwilę
Dzięki codziennym i całorocznym połączeniom lotniczym z Warszawy Zagrzeb wyrósł na atrakcyjną destynację nie tylko na city break, ale i dla branży MICE.
Czytaj więcej...
Best Reisen: liczymy na agnetów
Leila Ben Arfi: nasza oferta to 17 krajów, 45 regionów wakacyjnych, 580 hoteli, ale najważniejsze są Luksusowe Duety
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Modlin: oskarżenia LOT bezzasadne
  • Innowacje w turystyce nagrodzone
  • Zagrzeb: wpadnij na chwilę
  • Best Reisen: liczymy na agnetów
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 10 czerwiec 2014 21:42

Luksusowe SPA w Rajeckich Teplicach

Napisane przez AG
Luksusowe SPA w Rajeckich Teplicach archiwum SACR

Nowy, luksusowy, czterogwiazdkowy hotel spa PALACE hotel APHRODITE został otwarty 5 czerwca w uzdrowisku słowackim Rajeckie Teplice. To obiekt przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów.

Wiceprezes spółki akcyjnej SLK Rajecke Teplice, Zdenko Miškolci powiedział: „Hotel powinien przynieść dalsze impulsy do rozwoju przemysłu turystycznego nie tylko w Rajeckich Teplicach, ale i w całym w regionie żylińskim. Po uruchomieniu nowego hotelu zyskaliśmy ponad 50 nowych miejsc pracy dla kucharzy, kelnerów, recepcjonistów i specjalistów zabiegowych. Istniejący do tej pory hotel Aphrodite zostanie połączony z nowym obiektem szklanym pomostem, zgłosiły się już firmy, które w bezpośrednim sąsiedztwie chcą wybudować obiekty gastronomiczne."

Z kolei burmistrz Rajeckich Teplic Peter Dobesz powiedział: "Każdy nowy obiekt, który otwieramy, czy jest to obiekt noclegowy, czy też usługowy lub restauracja, to nowe miejsca pracy dla miejscowości i regionu. A dodatkowo każdy obiekt, zwłaszcza tak luksusowy, zwiększa atrakcyjność naszego miasta i przyciąga więcej turystów."

Inwestycja warta była ponad 7 mln euro i była finansowana ze środków własnych oraz z kredytów inwestorów. Przy budowie i zdobnictwie wykorzystano najlepsze materiały ze świata, np. marmury z Włoch i Indii, na wystrój zużyto ponad 10 kg 24-karatowego złota a do wykonania witraży – pięć tysięcy szklanych płytek.