Inwazja hoteli w Polsce
Jak zauważają eksperci Walter Herz, w Polsce nieustannie rośnie popyt na usługi hotelowe, zarówno ze strony turystów, jak i klientów biznesowych.
Czytaj więcej...
Rekordowy wzrost w turystyce
Liczba międzynarodowych podróży w 2017 roku osiągnęła rekordową wysokość 1,32 mld, czyli o 7 proc. więcej niż w 2016.
Czytaj więcej...
Nowe tanie połączenie do Włoch
WizzAir ogłosił dziś uruchomienie nowego połączenia z Wrocławia do włoskiego Bari. Zacznie ono działać 31 marca.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Inwazja hoteli w Polsce
  • Rekordowy wzrost w turystyce
  • Nowe tanie połączenie do Włoch
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 02 czerwiec 2014 18:01

"Perły hotelowe" w sieci Hilton

Napisane przez AG
Wizualizacja nowego produktu sieci Hilton Wizualizacja nowego produktu sieci Hilton archiwum Hilton

W języku angielskim słowo „curio" oznacza coś ciekawego, kolekcjonerską perełkę, dlatego każdy hotel Curio będzie inny. Poza niepowtarzalnym charakterem, wspólną cechą wszystkich obiektów będzie najwyższy standard usług, gwarantowany przez markę Hilton.

Hilton Worldwide wprowadza nową markę oferującej pełny zakres usług w najwyższym możliwym standardzie: Curio – A Collection by Hilton.

Hotele Curio pomyślane są dla osób, które w podróży poszukują autentycznych przeżyć i lokalnych odkryć. Sieć będą tworzyć starannie dobrane, wyróżniające się cztero- i pięciogwiazdkowe. W języku angielskim słowo „curio" oznacza coś ciekawego, kolekcjonerską perełkę, dlatego każdy hotel Curio będzie inny. Poza niepowtarzalnym charakterem, wspólną cechą wszystkich obiektów będzie najwyższy standard usług, gwarantowany przez markę Hilton. Pierwsze hotele, które podpisały listy intencyjne to SLS Las Vegas Hotel & Casino, Sam Houston Hotel w Houston, Hotel Alex Johnson w Rapid City, Hotel Franklin w Chapel Hill i projekt zlokalizowany w centrum Portland, który nie posiada jeszcze oficjalnej nazwy.

Christopher J. Nassetta, dyrektor generalny i prezes Hilton Worldwide powiedział: „Właściciele naszych hoteli i klienci od dawna sygnalizowali nam zainteresowanie stworzeniem marki, która będzie łączyła naszą najwyższą jakość i serwis oraz unikalną tożsamość. Biorąc ponadto pod uwagę wielkość rynku hoteli niezależnych i duże zainteresowanie podróżujących autentycznymi wrażeniami uznaliśmy, że nadszedł właściwy moment, by wprowadzić tę markę na rynek. Curio to wyjątkowy projekt – jeden z dwóch nowych koceptów, które planujemy wprowadzić w tym roku."

Jim Holthouser, wicedyrektor wykonawczy ds. globalnych marek dodał: „Curio rozszerza naszą ofertę do w sumie 11 wyjątkowych marek i stwarza dodatkowe możliwości na pozyskanie nowych klientów i inwestycji. Marka pozwoli im na wykorzystanie naszej skali, zasięgu i doświadczenia przy równoczesnym zachowaniu niepowtarzalnego charakteru ich obiektów. Każdy z tych hoteli ma własny klimat i jest naprawdę wyjątkowy."

SLS Las Vegas jest zlokalizowany na północnym krańcu Las Vegas Strip, w pobliżu dawnego, wpisanego w historię miasta hotelu Sahara Hotel & Resort. Ten butikowy hotel połączony z kasynem otworzy się po trzyletniej przerwie związanej z kosztującą 415 milionów dolarów renowacją kompleksu – odświeżeniem dwóch istniejących wierz i dobudową trzeciej. Dzięki rozbudowie, ten połączony z kasynem obiekt przyjmie w pokojach i apartamentach ponad 1600 gości.

Sam Nazarian, dyrektor generalny firmy SBE skomentował włączenie hotelu SLS Las Vegas do sieci Curio: „To bardzo ważny moment zacieśnienia współpracy pomiędzy SBE i Hilton Worldwide. Naszą misją jest ponowne zdefiniowanie standardów rynku hotelarskiego, które doskonale wpisuje się wizję marki Curio. Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu miejsc, które dostarczają swoim gościom niezapomnianych wrażeń z pobytu i impresji kulinarnych. Nawiązanie współpracy z siecią Hilton i Curio pozwali nam zachować tożsamość marki SLS oraz zaoferować naszym gościom korzyści z programu lojalnościowego Hilton HHonors i włączyć do naszych działań kanały globalnej dystrybucji Hilton Worldwide."