Turystyka na aucie
Turystyka nigdy nie miała silnej pozycji w Ministerstwie Sportu i Turystyki, teraz jednak nie ma już żadnej. Znalazła się po prostu poza boiskiem.
Czytaj więcej...
Dariusz Rogowski odwołany
Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu w MSiT odpowiedzialny za turystykę został dzisiaj odwołany ze stanowiska przez premiera Mateusza Morawieckiego.
Czytaj więcej...
Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki zrównoważonej
Na pytanie zawarte w tytule, odpowie podczas III Forum Promocji Turystycznej Izabela Stelmańska,
Czytaj więcej...
Promocja Wrocławia - wzorowa
Wrocław od dawna ma opinię miasta, które dba o swoją markę. Promocja miasta może uchodzić w Polsce za wzorcową.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Turystyka na aucie
  • Dariusz Rogowski odwołany
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Promocja turystyki zrównoważonej
  • Promocja Wrocławia - wzorowa

Reklama

poniedziałek, 02 czerwiec 2014 18:01

"Perły hotelowe" w sieci Hilton

Napisane przez AG
Wizualizacja nowego produktu sieci Hilton Wizualizacja nowego produktu sieci Hilton archiwum Hilton

W języku angielskim słowo „curio" oznacza coś ciekawego, kolekcjonerską perełkę, dlatego każdy hotel Curio będzie inny. Poza niepowtarzalnym charakterem, wspólną cechą wszystkich obiektów będzie najwyższy standard usług, gwarantowany przez markę Hilton.

Hilton Worldwide wprowadza nową markę oferującej pełny zakres usług w najwyższym możliwym standardzie: Curio – A Collection by Hilton.

Hotele Curio pomyślane są dla osób, które w podróży poszukują autentycznych przeżyć i lokalnych odkryć. Sieć będą tworzyć starannie dobrane, wyróżniające się cztero- i pięciogwiazdkowe. W języku angielskim słowo „curio" oznacza coś ciekawego, kolekcjonerską perełkę, dlatego każdy hotel Curio będzie inny. Poza niepowtarzalnym charakterem, wspólną cechą wszystkich obiektów będzie najwyższy standard usług, gwarantowany przez markę Hilton. Pierwsze hotele, które podpisały listy intencyjne to SLS Las Vegas Hotel & Casino, Sam Houston Hotel w Houston, Hotel Alex Johnson w Rapid City, Hotel Franklin w Chapel Hill i projekt zlokalizowany w centrum Portland, który nie posiada jeszcze oficjalnej nazwy.

Christopher J. Nassetta, dyrektor generalny i prezes Hilton Worldwide powiedział: „Właściciele naszych hoteli i klienci od dawna sygnalizowali nam zainteresowanie stworzeniem marki, która będzie łączyła naszą najwyższą jakość i serwis oraz unikalną tożsamość. Biorąc ponadto pod uwagę wielkość rynku hoteli niezależnych i duże zainteresowanie podróżujących autentycznymi wrażeniami uznaliśmy, że nadszedł właściwy moment, by wprowadzić tę markę na rynek. Curio to wyjątkowy projekt – jeden z dwóch nowych koceptów, które planujemy wprowadzić w tym roku."

Jim Holthouser, wicedyrektor wykonawczy ds. globalnych marek dodał: „Curio rozszerza naszą ofertę do w sumie 11 wyjątkowych marek i stwarza dodatkowe możliwości na pozyskanie nowych klientów i inwestycji. Marka pozwoli im na wykorzystanie naszej skali, zasięgu i doświadczenia przy równoczesnym zachowaniu niepowtarzalnego charakteru ich obiektów. Każdy z tych hoteli ma własny klimat i jest naprawdę wyjątkowy."

SLS Las Vegas jest zlokalizowany na północnym krańcu Las Vegas Strip, w pobliżu dawnego, wpisanego w historię miasta hotelu Sahara Hotel & Resort. Ten butikowy hotel połączony z kasynem otworzy się po trzyletniej przerwie związanej z kosztującą 415 milionów dolarów renowacją kompleksu – odświeżeniem dwóch istniejących wierz i dobudową trzeciej. Dzięki rozbudowie, ten połączony z kasynem obiekt przyjmie w pokojach i apartamentach ponad 1600 gości.

Sam Nazarian, dyrektor generalny firmy SBE skomentował włączenie hotelu SLS Las Vegas do sieci Curio: „To bardzo ważny moment zacieśnienia współpracy pomiędzy SBE i Hilton Worldwide. Naszą misją jest ponowne zdefiniowanie standardów rynku hotelarskiego, które doskonale wpisuje się wizję marki Curio. Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu miejsc, które dostarczają swoim gościom niezapomnianych wrażeń z pobytu i impresji kulinarnych. Nawiązanie współpracy z siecią Hilton i Curio pozwali nam zachować tożsamość marki SLS oraz zaoferować naszym gościom korzyści z programu lojalnościowego Hilton HHonors i włączyć do naszych działań kanały globalnej dystrybucji Hilton Worldwide."