Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Travelplanet: wakacje będą tańsze
Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne wyjazdy wakacyjne będą tańsze od zeszłorocznych – powiedział Robert Gołuński, prezes Travelplanet.pl
Czytaj więcej...
Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
Za kilka miesięcy (1 października) zacznie obowiązywać nowa Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń. O to, co się zmieni z punktu widzenia agentów, którzy prowadzą sprzedaż ubezpieczeń dla turystów zapytaliśmy prezesa PIT Pawła Niewiadomskiego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Travelplanet: wakacje będą tańsze
  • Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 27 maj 2014 11:24

Hilton pomaga młodym w karierze

Napisane przez AG
Hilton pomaga młodym w karierze archiwum Hilton

Inicjatywa Hilton Worldwide, [email protected] Live: Youth in Hospitality Month ma na celu pokazanie jak wiele możliwości kariery kryje się w branży hotelarskiej. W maju, przez cały miesiąc, hotele i biura Hilton Worldwide na całym świecie organizowały setki wydarzeń specjalnych, które miały na celu edukację młodych i poszukujących zatrudnienia osób na temat możliwości pracy w hotelarstwie.

Działania związane z programem [email protected] Live: Youth in Hospitality odbyły się także w Polsce i były skupione wokół hotelu Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. Ponad 30 studentów Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie oraz uczniów Zespołu Szkół w Łukowie zostało zaproszonych do wzięcia udziału w dwudniowym wydarzeniu. Mieli oni możliwość zwiedzić hotel i pomieszczenia niedostępne dla gości oraz spotkali się z doświadczonymi członkami zespołu hotelu, którzy opowiedzieli o swoich własnych ścieżkach kariery podczas panelu dyskusyjnego. Pracownicy różnych działów przedstawili uczestnikom zakres swoich obowiązków oraz role jakie pełnią w codziennym życiu hotelu. Uczniowie wzięli również udział w warsztatach dotyczących obsługi klienta i poznali funkcjonowanie działu służby pięter (housekeeping).

Essam Abouda, wiceprezes Hilton Worldwide do spraw operacyjnych na Europę Wschodnią, Rosję i Turcję powiedział: "Młodzi ludzie borykają się z trudnymi perspektywami zatrudnienia, a tętniąca życiem i nieustannie rozwijająca się branża hotelarska oferuje im wiele fantastycznych możliwości, które często odpowiadają ich zainteresowaniom i umiejętnościom. Chcemy podzielić się z młodymi ludźmi w Polsce naszą wiedzą i doświadczeniem potrzebnym do podjęcia świadomej decyzji dotyczącej przyszłości."

Wydarzenia organizowane w ramach programu [email protected] Live: Youth in Hospitality to okazja, aby doświadczeni członkowie zespołów Hilton Worldwide inspirowali młodych ludzi do wybierania kariery w hotelarstwie. Ich zadaniem jest wspieranie uczestników i edukowanie ich na temat umiejętności potrzebnych do osiągnięcia sukcesu w pracy i poza nią. Razem z pracownikami sieci, chętni uczestnicy mogą pracować nad swoim CV, brać udział w warsztatach networkingu oraz poznać ścieżki kariery członków zespołów hoteli Hilton Worldwide.

Wszyscy zainteresowani informacjami na temat pracy w branży hotelarskiej mogą przesyłać swoje pytania przez oficjalny kanał Hilton Worldwide na Twitterze (@HiltonWorldwide) używając hashtaga #CareersatHiltonLive, lub przez formularz www.hiltonworldwide.com/youth.