Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Antypromocyjny sPOT
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji

Reklama

Reklama

Reklama

sobota, 19 kwiecień 2014 01:49

Nowa oferta hoteli ibis budget

Napisane przez AG
Pokój w hotelu ibis budget Pokój w hotelu ibis budget archiwum ibis

Klienci będą mogli skorzystać z 25 zł zniżki na nocleg ze śniadaniem, rezerwując pobyt na stronie ibisbudget.com lub accorhotels.com. Oferta hoteli ibis budget dostępna jest w 6 polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Toruniu i Katowicach.

Marka ibis budget oferuje gościom bufet śniadaniowy bez ograniczeń w godzinach 6:30 – 10:00 w ciągu tygodnia oraz 7:30 – 10:30 w weekendy i święta. Sala śniadaniowa wyposażona jest
w duże wspólne stoły zapewniające wygodę podczas spożywania posiłku. Przytulność wnętrza podkreśla ciepłe światło, a dzięki telewizorowi z płaskim ekranem, na bieżąco można śledzić serwisy informacyjne lub obejrzeć swoje ulubione programy telewizyjne.

Umieszczone w lobby maszyny wedingowe, sprzedają zarówno gorące jak i zimne napoje oraz słodkie i słone przekąski 24 godziny na dobę.

Pokoje w hotelach ibis budget zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni oraz zapewnieniu dobrego samopoczucia gości, dzięki zastosowaniu relaksujących pastelowych kolorów i nowoczesnego designu. Wyposażono je w wygodne łóżka, miękkie poduszki i kołdry, przestronną kabinę prysznicową, miejsce na przechowywanie bagażu oraz duże lustro. Każdy z jedno lub dwuosobowych pokoi posiada telewizor z płaskim ekranem oraz bezpłatny dostęp do sieci WiFi. Za dodatkową opłatą w każdym z hoteli ibis budget można zatrzymać się ze swoim czworonożnym przyjacielem.