Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Travelplanet: wakacje będą tańsze
Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne wyjazdy wakacyjne będą tańsze od zeszłorocznych – powiedział Robert Gołuński, prezes Travelplanet.pl
Czytaj więcej...
Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
Za kilka miesięcy (1 października) zacznie obowiązywać nowa Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń. O to, co się zmieni z punktu widzenia agentów, którzy prowadzą sprzedaż ubezpieczeń dla turystów zapytaliśmy prezesa PIT Pawła Niewiadomskiego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Travelplanet: wakacje będą tańsze
  • Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 12 luty 2018 08:25

Czego potrzeba hotelarzom z Gdańska?

Napisane przez MM
Czego potrzeba hotelarzom z Gdańska? MM

Jeśli masz hotel w Trójmieście, jesteś z pewnością przyzwyczajony do wysokich wymagań ze strony klientów. Sprawdź, jak zaoferować im wyjątkowy pakiet dodatkowych usług.

Gdańsk jest wyjątkowo popularnym kierunkiem na wypady typu city break, co przyczynia się do rozwoju infrastruktury turystycznej i noclegowej w Trójmieście. Wymagania klientów ciągle jednak rosną. Każdy z nich chce przeżyć coś wyjątkowego i dostosowanego do swoich potrzeb, nie martwiąc się o szczegóły. Turyści są przyzwyczajeni do tego, że dodatkowe pakiety usług są na wyciągnięcie jego ręki. Jeśli chcesz, by Twój hotel zapewniał kompleksową obsługę gości, wypróbuj współpracę z Travelgdansk.pl.

Zaczęło się od organizowania transferów z gdańskiego lotniska. Aby zaistnieć na rynku, właściciel Travel Group Paweł Czeczko, stwierdził, że przejazd z lotniska do wybranego hotelu musi być odpowiednio bezpieczny także dla najmłodszych i wymaga zapewnienia fotelików dla dzieci w każdym samochodzie. Spełniając ten wymóg, poszedł o krok dalej i dodał kolejne usługi, które można zamawiać w pakietach.

Dziś Travelgdansk.pl, oprócz przejazdów oferuje również rezerwację noclegu, zwiedzanie, kompleksową obsługę wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, a także wycieczki indywidualne. Oferta może zawierać usługę przewodnika, atrakcje dla dzieci typu zoo lub aquapark oraz SPA oczyszczające i regenerujące organizm. Ponadto w ofercie jest też zwiedzanie okolic Trójmiasta, np. zamku w Malborku.

„Naszą ofertę zbudowaliśmy na fali popularności produktów typu city break, które wymagają indywidualnego podejścia do turysty i dostosowania pakietu do jego potrzeb. Rozwojowi tego typu produktu sprzyja charakter miasta Gdańska i jego wyjątkowość. Aby pomóc klientom zaoszczędzić czas i w najlepszy sposób wykorzystać pobyt w mieście, najlepiej jest do noclegu dodać usługi połączone w pakiet” – wyjaśnia Paweł Czeczko. 

Tym, co wyróżnia Travelgdansk.pl jest również wysokiej jakości flota wykorzystywana do transferu turystów. Została ostatnio uzupełniona i zawiera dziś najnowsze modele marki Mercedes, np. Vito dziewięcioosobowe. Firma dysponuje też nowoczesnymi modelami aut do przewozów grupowych. 

Travel Group zaprasza do współpracy hotele i apartamenty. Oferuje reklamę na jednej ze swoich stron internetowych poświęconych turystyce w Trójmieście, wewnątrz samochodów lub na wizytówkach. Gościom oferuje profesjonalne transfery, fakultatywne wycieczki i wiele innych.

„Jestem pewien, że jeśli podejmiemy działania wspólnie z hotelarzami i właścicielami apartamentów, Gdańsk ze swoją ofertą będzie zawsze o krok dalej niż konkurencja. Jeśli połączymy siły, turyści z pewnością docenią wyjątkowość Marki Gdańsk i następnym razem również wybiorą nasze usługi. Gdy zaoferuje się coś lepszego i wyjątkowego, klient zawsze wróci” – przekonuje Paweł Czeczko. 

Artykuł powstał we współpracy z Travelgdansk.pl.