Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 02 kwiecień 2014 21:25

Hotele smartline w ofercie Neckemanna

Napisane przez AG
Jeden z hoteli smartline Jeden z hoteli smartline archiwum Neckermann Polska

Z myślą o klientach szukających wakacji w atrakcyjnej cenie, grupa Thomas Cook do którego należy Neckermann, wprowadziła w 2013 roku markę hotelową smartline. Jest to pierwsza niskobudżetowa marka hotelowa oferowana w segmencie wypoczynku „Sun & Beach".

Smart shopping (z ang. sprytne, inteligentne zakupy) czyli umiejętność kupowania produktów dobrej jakości w niskiej cenie to trend widoczny także w turystyce. Neckermann notuje ponad dwukrotny wzrost liczby klientów w hotelach smartline.

Sprawdzony standard, przystępna cena, bliskość plaży i koncentracja na głównych usługach hotelowych takich jak restauracja czy basen to główne atrybuty obiektów dostępnych na wszystkich rynkach działających w ramach grupy Thomas Cook, w tym również dla polskich klientów. Hotele smartline wyróżnia też modny, kolorowy design. Marka objęła sieć hoteli z segmentu od trzech do pięciu gwiazdek. To zarówno hotele rodzinne, jak i oferta dla klientów podróżujących indywidualnie, w tym singli. Obecnie marka smartline liczy 50 hoteli, do lata 2015 r. grupa Thomas Cook chce powiększyć ich liczbę do 70.

W sezonie Lato 2014 Neckermann Polska oferuje 35 hoteli smartline dostępnych na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach takich jak Turcja, Grecja, Bułgaria, Hiszpania, Egipt, Tunezja, Chorwacja i Cypr. W porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku biuro podróży odnotowuje ponad dwukrotny wzrost klientów w obiektach smartline.

Magda Plutecka-Dydoń, PR manager Neckermann Polska powiedziała: "Rozwój koncepcji hoteli smartline to istotny punkt naszej strategii w ramach grupy Thomas Cook będący odpowiedzią na zmieniające się trendy turystyczne. Wyniki sprzedaży letniej oferty wskazują, że Polacy podobnie jak turyści z innych krajów szukają hoteli w dobrej cenie nie chcąc rezygnować z jakości. Korzystna cena, nowoczesny design i przyjazna atmosfera to najczęściej wymieniane atuty hoteli smartline."

W hotelach smartline touroperator prowadzi regularnie badania konsumenckie. Według ostatniej ankiety przeprowadzonej wśród klientów przebywających w hotelach smartline, aż 86 proc. z nich poleciłoby te obiekty na wakacje. 64 proc. opisując pierwsze wrażenia określiło hotele smartline jako „nowoczesne i kolorowe z przyjazną wakacyjną atmosferą". Aż 92 proc. gości było zadowolonych z relacji ceny do jakości a 90 proc. podobał się design. Zapytani o to co jest najsilniejszą stroną smartline, wskazali na pomocny, kompetentny i przyjazny personel.
Hasło marki smartline „Kolorowe wakacje za nieduże pieniądze" jest już znane coraz większej ilości klientów. Tygodniowy pobyt w Turcji w hotelu o standardzie 4 gwiazdki smartline Tayyarbey z all inclusive to koszt od 1674 zł/os. Za 7-dniowe wakacje w Bułgarii w hotelu 4-gwiazdkowym smartline Meridian z dwoma posiłkami zapłacimy 1756 zł/os, natomiast na greckiej wyspie Kos w hotelu smartline Philippion 1738 zł/os. Neckermann oferuje także atrakcyjne ceny w Hiszpanii: tygodniowy urlop w hotelu smartline JS Ca'n Picafort na Majorce z dwoma posiłkami to koszt od 1696 zł/os, natomiast na Fuerteventurze w hotelu Castilo Antigua od 2167/os.