Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 16 październik 2017 12:05

Rzeszowski Hilton Garden Inn zaprasza na wina regionalne

Napisane przez MG
Rzeszowski Hilton Garden Inn zaprasza na wina regionalne archiwum Hilton Garden Inn Rzeszów

Z początkiem jesieni „The Garden Grille & Bar” w hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów wzbogaciła swoja ofertę o doskonałe, polskie wina regionalne. Oferta „Najlepsze z polskich winnic” przygotowana jest z myślą o zapewnieniu gościom biznesowym i indywidualnym najlepszego wyboru wysokiej jakości win krajowych.

W ofercie znajdują się wina odnoszące już sukcesy rynkowe oraz  produkty „Piwnice Półtorak Wine & Spirits“ dedykowane specjalnie  i dostępne wyłącznie w Hilton Garden Inn Rzeszów.
Wina sygnowane przez Piwnice Półtorak Wine & Spirits zostały  stworzone z pasją i dbałością o niepowtarzalny smak. Winnica należy do nowo tworzącego się regionu winiarskiego „Przełom Sanu”, leżącego między Sanokiem a Dynowem, wzdłuż rzeki San. Zajmuje obszar 6,23 ha i znajduje się w gminie Dydnia, we wsi Witryłów, na tzw. „Pańskiej Górze”. To właśnie na jej szczycie, w miejscu odległym, ukrytym, niedostępnym i nadzwyczaj urokliwym powstają wyjątkowe wina. Wina o barwie, która przyciąga wzrok, zapachu, który intryguje i smaku, który jest niezapomnianym doświadczeniem. 
Wśród szczepów obecnych na „Pańskiej Górze” wyróżnić możemy odmiany: solaris, bianca, seyval blanc, riesling, chardonnay, hibernal, souvignier gris, muscaris oraz regent, rondo i pinot noir. 

Oferta Hilton Garden Inn Rzeszów obejmuje także wysokiej jakości wina z innych polskich winnic. Znajdziemy tu produkty:
-Winnicy Spotkaniówka (Podkarpacie),
-Winnicy Pałac Mierzęcin (Lubuskie),
-Winnicy Turnau (Zachodniopomorskie). 

Propozycja Hilton Garden Inn Rzeszów jest skierowana zarówno dla koneserów, jak i osób dopiero poznających tajniki właściwego doboru win. W hotelowej restauracji przy doborze  win do potraw  pomogą specjalnie przeszkoleni kelnerzy, którzy doradzą, które z 13 unikalnych polskich win  najlepiej skomponuje się z zamówionym daniem.

Hotel Hilton Garden Inn Rzeszów jest członkiem IGHP.