Inwazja hoteli w Polsce
Jak zauważają eksperci Walter Herz, w Polsce nieustannie rośnie popyt na usługi hotelowe, zarówno ze strony turystów, jak i klientów biznesowych.
Czytaj więcej...
Rekordowy wzrost w turystyce
Liczba międzynarodowych podróży w 2017 roku osiągnęła rekordową wysokość 1,32 mld, czyli o 7 proc. więcej niż w 2016.
Czytaj więcej...
Nowe tanie połączenie do Włoch
WizzAir ogłosił dziś uruchomienie nowego połączenia z Wrocławia do włoskiego Bari. Zacznie ono działać 31 marca.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Inwazja hoteli w Polsce
  • Rekordowy wzrost w turystyce
  • Nowe tanie połączenie do Włoch
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 02 kwiecień 2014 09:55

Pierwszy hotel Mercure na Litwie

Napisane przez AG
Centrum SPA w hotelu Mercure Mariampol Centrum SPA w hotelu Mercure Mariampol archiwum Mercure

Czterogwiazdkowy hotel Mercure Marijampole położony jest w samym centrum miasta, w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego, a także niedaleko zjazdu na autostradę VIA BALTICA prowadzącą do Międzynarodowego Portu Lotniczego w Kownie.

1 kwietnia, międzynarodowa sieć Mercure powiększyła się o nowy hotel na Litwie. Mercure Marijampole, działa na podstawie umowy franczyzowej zawartej z Grupą Hotelową Orbis. Właścicielem i operatorem obiektu jest ARVI.

Do dyspozycji gości oddano 47 komfortowych pokoi, w tym 8 jednoosobowych typu superior, 18 dwuosobowych typu superior, 20 typu deluxe oraz 1 apartament. Nowoczesne, bogato wyposażone centrum konferencyjne oferuje 5 sal mogących pomieścić do 200 osób. Do dyspozycji organizatorów spotkań są: nowoczesny sprzęt AV, profesjonalny system nagłośnienia oraz bezpłatny Internet. Centrum konferencyjne Mercure Marijampole jest doskonałym miejscem na organizację spotkań biznesowych czy imprez okolicznościowych, począwszy od profesjonalnych kursów szkoleniowych aż po bankiety.

Daiva Simanavičiūtė, dyrektor hotelu, Mercure Marijampole powiedziała: „Jestem dumna, że jako pierwsi na litewskim rynku zdecydowaliśmy się dołączyć do światowej sieci Mercure. Accor i Orbis posiadają międzynarodowe doświadczenie, dające gwarancję jakości oraz stabilności w prowadzeniu biznesu. Nasz priorytetowy cel to rozwój i doskonalenie dotychczasowej oferty. "

W menu hotelowej restauracji Pizza Jazz, goście mogą skosztować pysznych dań kuchni międzynarodowej oraz skorzystać z bogatego wyboru win. Gustownie urządzone wnętrza nadają się idealnie na lunch biznesowy lub obiady w gronie rodziny. W Mercure Marijampole, goście mogą skorzystać również z hotelowego baru, który zlokalizowany jest w lobby. Szeroki wybór drinków i regionalnych piw w towarzystwie pysznych przekąsek zachęca, aby spędzić w tym miejscu nieco więcej czasu.

Mercure Marijampole jest 21. hotelem marki w Grupie Hotelowej Orbis. Goście mogą korzystać z oferty tej sieci w następujących miastach: Cieszyn, Częstochowa, Gdańsk, Jelenia Góra, Karpacz, Krynica Zdrój, Lublin, Mrągowo, Opole, Piotrków Trybunalski, Poznań, Racławice, Toruń, Warszawa, Wisła, Wrocław, Zakopane i Zamość.