Napiszmy ustawę o POT
W Ministerstwie Sportu i Turystyki trwają prace nad nową ustawą o Polskiej Organizacji Turystycznej. III Forum Promocji Turystycznej to świetna okazja, by przedyskutować jej założenia.
Czytaj więcej...
Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych.
Czytaj więcej...
Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
Trudno jest być następcą Jána Bošnoviča, ale będę kontynuować jego pracę.
Czytaj więcej...
II Rada spróbuje doradzić Bańce
4 marca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się inauguracyjne posiedzenie Społecznej Rady Turystyki II kadencji.
Czytaj więcej...
Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.
W 2017 roku Cypr odwiedziło 3 652 073 turystów, o 14,6 proc. więcej niż w roku 2016, kiedy odnotowano ich 3 186 531. To rekordowy roczny wzrost w historii cypryjskiej turystyki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Napiszmy ustawę o POT
  • Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
  • Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
  • II Rada spróbuje doradzić Bańce
  • Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.

Reklama

piątek, 30 czerwiec 2017 00:23

Rozpoczął się remont hotelu Warszawa w Augustowie

Napisane przez MG
Rozpoczął się remont hotelu Warszawa w Augustowie archiwum IGHP

Rozpoczęły się prace związane z modernizacją Hotelu Warszawa SPA & Resort w Augustowie, dzięki którym obiekt będzie mógł ubiegać się o 4. gwiazdkę i tym samym stanie się pierwszym hotelem 4-gwiazdkowym w Augustowie i okolicy.

Położony tuż nad brzegiem jeziora Necko Hotel Warszawa SPA & Resort właśnie rozpoczął pierwsze prace modernizacyjne. Ich ukończenie jest zaplanowane na maj 2018 roku. Warto na efekty poczekać, bo planowany jest szeroki zakres prac, m.in.: klimatyzacja w pokojach, wymiana central wentylacyjnych, wymiana starej i montaż nowej windy.

Zamierzeniem inwestora jest również modernizacja ogólnodostępnych łazienek oraz modernizacja ciągów komunikacyjnych, holi głównych. Co ważne, sale konferencyjne zostaną nie tylko odnowione, ale też unowocześnione, w tym o nowy sprzęt multimedialny. Podjazd przy hotelu będzie zadaszony, a system parkingowy będzie w pełni automatyczny, co umożliwi klientom bezobsługowy wjazd oraz  wyjazd z parkingu. Hotel zyska siłownię zewnętrzną, a ulubione miejsca gości: SPA oraz bar z widokiem na jezioro również zostaną zrewitalizowane, by jeszcze bardziej wyjść naprzeciw odwiedzającym i pozwolić im spędzić niezapomniane chwile w hotelu.

Bez wątpienia będzie też ładniej, bo budynek zyska nową elewację oraz wymienione zostaną balustrady balkonowe. Jednocześnie hotel, który jest aktywnym członkiem IGHP, będzie starał się spełnić wszystkie wymagania kategoryzacyjne dotyczące obiektów czterogwiazdkowych.  

Hotel Warszawa jest członkiem IGHP

IGHP