Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Travelplanet: wakacje będą tańsze
Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne wyjazdy wakacyjne będą tańsze od zeszłorocznych – powiedział Robert Gołuński, prezes Travelplanet.pl
Czytaj więcej...
Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
Za kilka miesięcy (1 października) zacznie obowiązywać nowa Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń. O to, co się zmieni z punktu widzenia agentów, którzy prowadzą sprzedaż ubezpieczeń dla turystów zapytaliśmy prezesa PIT Pawła Niewiadomskiego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Travelplanet: wakacje będą tańsze
  • Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 04 maj 2017 20:37

Start-up z Polski zwycięzcą World Tourism Forum Lucerne

Napisane przez MG
Zwycięska ekipa Bidroom.com Zwycięska ekipa Bidroom.com archowum Bidroom.com

Założona w Holandii, a działająca w Krakowie platforma rezerwacyjna Bidroom.com została wybrana zwycięzcą „Startup Innovation Camp” podczas World Tourism Forum 2017 organizowanego w szwajcarskiej Lucernie.

W całym konkursie rywalizowało 170 start-upów z 50 krajów z całego świata. W kwietniu grono to zostało zawężone do 16 firm, a zwycięzcy zostali ogłoszeni na World Tourism Forum w Lucernie 3-go maja.
Bidroom.com wprowadza innowację na rynek rezerwacji zakwaterowania. Jego użytkownicy oszczędzają minimum pięć procent na każdej rezerwacji w porównaniu do cen oferowanych przez największe portale bookingowe takie, jak Booking.com, Agoda czy Expedia. Ponadto oszczędzają też hotelarze. Firma, w przeciwieństwie do swojej konkurencji, nie pobiera od nich prowizji, dzięki czemu są w stanie zaoferować przynajmniej pięcioprocentowe, a nierzadko nawet wyższe rabaty swoim gościom (czytaj: TUTAJ).
Poza prestiżem, zwycięzcy nagrodzeni zostali czekami wartymi 20 000 franków szwajcarskich oraz udziałem w dwuletnim programie coachingowym.

Michael Ros, współzałożyciel Bidroom.com, powiedział: „Ta nagroda jest dla nas wyróżnieniem za codzienną walkę o wniesienie sprawiedliwości do branży hotelarskiej. W ostatnich kilku miesiącach bardzo rozwinęliśmy się jako firma. Znacząco powiększyliśmy nasz krakowski zespół, zatrudniając specjalistów z różnych dziedzin. Nieustannie zwiększamy funkcjonalność naszej platformy i każdego dnia dodajemy do naszej oferty kolejne hotele. Jesteśmy zaszczyceni tą nagrodą, zwłaszcza że konkurencja była naprawdę silna. To dla nas ogromne wyróżnienie, ale i wielka motywacja do dalszych działań. Dzięki pozyskanym środkom będziemy dalej mogli wspierać środowisko hotelarzy, choćby sponsorując takie wydarzenia jak I Meet Hotel, które odbędzie się 1-go czerwca w Krakowie. Bardzo ważni są dla nas także użytkownicy. Chcemy, by czuli się częścią naszej społeczności.”