Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
MSiT: dane sprzed półrocza
Publikowanie w grudniu danych za pierwsze półrocze to anachronizm
Czytaj więcej...
Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl
Dyrektor zarządzający agenta internetowego Fly.pl rozstaje się ze spółką.
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Neckermann otwiera sezon
  • MSiT: dane sprzed półrocza
  • Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

czwartek, 04 maj 2017 20:37

Start-up z Polski zwycięzcą World Tourism Forum Lucerne

Napisane przez MG
Zwycięska ekipa Bidroom.com Zwycięska ekipa Bidroom.com archowum Bidroom.com

Założona w Holandii, a działająca w Krakowie platforma rezerwacyjna Bidroom.com została wybrana zwycięzcą „Startup Innovation Camp” podczas World Tourism Forum 2017 organizowanego w szwajcarskiej Lucernie.

W całym konkursie rywalizowało 170 start-upów z 50 krajów z całego świata. W kwietniu grono to zostało zawężone do 16 firm, a zwycięzcy zostali ogłoszeni na World Tourism Forum w Lucernie 3-go maja.
Bidroom.com wprowadza innowację na rynek rezerwacji zakwaterowania. Jego użytkownicy oszczędzają minimum pięć procent na każdej rezerwacji w porównaniu do cen oferowanych przez największe portale bookingowe takie, jak Booking.com, Agoda czy Expedia. Ponadto oszczędzają też hotelarze. Firma, w przeciwieństwie do swojej konkurencji, nie pobiera od nich prowizji, dzięki czemu są w stanie zaoferować przynajmniej pięcioprocentowe, a nierzadko nawet wyższe rabaty swoim gościom (czytaj: TUTAJ).
Poza prestiżem, zwycięzcy nagrodzeni zostali czekami wartymi 20 000 franków szwajcarskich oraz udziałem w dwuletnim programie coachingowym.

Michael Ros, współzałożyciel Bidroom.com, powiedział: „Ta nagroda jest dla nas wyróżnieniem za codzienną walkę o wniesienie sprawiedliwości do branży hotelarskiej. W ostatnich kilku miesiącach bardzo rozwinęliśmy się jako firma. Znacząco powiększyliśmy nasz krakowski zespół, zatrudniając specjalistów z różnych dziedzin. Nieustannie zwiększamy funkcjonalność naszej platformy i każdego dnia dodajemy do naszej oferty kolejne hotele. Jesteśmy zaszczyceni tą nagrodą, zwłaszcza że konkurencja była naprawdę silna. To dla nas ogromne wyróżnienie, ale i wielka motywacja do dalszych działań. Dzięki pozyskanym środkom będziemy dalej mogli wspierać środowisko hotelarzy, choćby sponsorując takie wydarzenia jak I Meet Hotel, które odbędzie się 1-go czerwca w Krakowie. Bardzo ważni są dla nas także użytkownicy. Chcemy, by czuli się częścią naszej społeczności.”