Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Wakacje.pl: salon sprzedaży nr 100
Działający od 19 lat na polskim rynku największy agent turystyki zorganizowanej otworzył w miniona sobotę w Osielsku 100. biuro sprzedaży.
Czytaj więcej...
Wrocław, European Best Destination
Wrocław zwyciężył w międzynarodowym konkursie European Best Destination 2018, zdobywając ponad 41 tysięcy głosów. Jedyny reprezentant Polski w tegorocznej edycji konkursu otrzymał głosy ze 146 krajów.
Czytaj więcej...
Czego trzeba hotelom z Gdańska?
Jeśli masz hotel w Trójmieście, jesteś z pewnością przyzwyczajony do wysokich wymagań ze strony klientów. Sprawdź, jak zaoferować im wyjątkowy pakiet dodatkowych usług.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Wakacje.pl: salon sprzedaży nr 100
  • Wrocław, European Best Destination
  • Czego trzeba hotelom z Gdańska?

Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 07 kwiecień 2017 14:58

Nowy dyrektor regionalny IGHP w woj. łódzkim

Napisane przez MG
Jolanta Tylus Jolanta Tylus archiwum IGHP

Jolanta Tylus, odpowiedzialna za Hotel Holiday Inn w Łodzi, została dyrektorem regionalnym Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w województwie łódzkim.

Jolanta Tylus pierwsze kroki w hotelarstwie stawiała w hotelu Marriott, gdzie pracowała w dziale HR, administracji i sprzedaży. W 2003 roku objęła stanowisko dyrektora handlowego w EXPO XXI, a w 2005 roku dyrektora fundacji w Polish Prestige Hotels & Resorts. Jolanta Tylus była związana z siecią Starwood, gdzie zarządzała sprzedażą hoteli Sheraton i Westin, a także z hotelem Courtyard by Marriott, gdzie pracowała na stanowisku zastępcy dyrektora hotelu. W latach 2008-2012 była zatrudniona w sieci hotelowej Louvre Hotels Group - do września 2010 roku na stanowisku dyrektora generalnego w Katowicach, a od 1 października do stycznia 2012 roku w Szczecinie. Obecnie jest dyrektorem hotelu Holiday Inn w Łodzi, z którym związana jest od otwarcia w 2012 roku.

Prywatnie wielbicielka teatru i dobrej literatury. Jako była koszykarka jest niezwykle aktywną osobą i stale podejmuje nowe wyzwania. Relaksuje ją sport, systematycznie biega, także półmaratony.

Inicjatywa powołania dyrektorów regionalnych ma na celu intensyfikację prac na terenie całego kraju. Do zadań przedstawicieli Izby we wszystkich województwach należy m.in.: usprawnienie komunikacji środowiska hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach lobbingowych Izby, monitorowanie wydarzeń branżowych czy współpraca z władzami, samorządami i innymi instytucjami.