Inwazja hoteli w Polsce
Jak zauważają eksperci Walter Herz, w Polsce nieustannie rośnie popyt na usługi hotelowe, zarówno ze strony turystów, jak i klientów biznesowych.
Czytaj więcej...
Rekordowy wzrost w turystyce
Liczba międzynarodowych podróży w 2017 roku osiągnęła rekordową wysokość 1,32 mld, czyli o 7 proc. więcej niż w 2016.
Czytaj więcej...
Nowe tanie połączenie do Włoch
WizzAir ogłosił dziś uruchomienie nowego połączenia z Wrocławia do włoskiego Bari. Zacznie ono działać 31 marca.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Inwazja hoteli w Polsce
  • Rekordowy wzrost w turystyce
  • Nowe tanie połączenie do Włoch
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 21 marzec 2017 13:02

Prezes Louvre Hotels Group zarządza także Metropolo

Napisane przez MG
Pierre Frederic Roulot Pierre Frederic Roulot materiały prasowe

Jin Jiang International, akcjonariusz Louvre Hotels Group, mianował Pierre-Frédéric Roulot, obecnego prezesa grupy, zarządzającym siecią hotelową Metropolo. Do Metropolo należą marki: Jin Jiang Inn, Metropolo, Bestay, Goldmet Inn.

Z biura centralnego na La Défense w Paryżu, Pierre-Frédéric Roulot kieruje teraz zarówno Louvre Hotels Group, jaki i Metropolo. Obie sieci posiadają łącznie ponad 2 500 hoteli w 52 krajach, z czego 1 150 znajduje się w Chinach, w tym hotele: Première Classe, Kyriad, Campanile i Golden Tulip, hotele pięciu marek należących do sieci Sarovar w Indiach oraz hotele chińskich marek: Jin Jiang Inn, Metropolo, Bestay i Goldmet Inn. Vienna i Plateno, których Jin Jiang jest akcjonariuszem, pozostają niezależne.

Pierre-Frédéric Roulot mianował Joël Guiraud, dotychczasowego wiceprezesa ds. operacyjnych Louvre Hotels Group, prezesem sieci Metropolo w Azji, nadając jej jednocześnie nową nazwę: Jin Jiang Louvre Azja. Na poprzednim stanowisku Joël Guiraud zastąpili: Krystel Blondeau, która teraz będzie odpowiedzialna za działalność operacyjną we Francji i Andreas Tscherning, odpowiedzialny za pozostałe kraje Europy.

Pierre-Frédéric Roulot powiedział: "Powierzając nam rozwój swoich historycznych marek w Azji, tym samym Jin Jiang potwierdził profesjonalizm zarządzających Louvre Hotels Group, z czego jesteśmy bardzo dumni. Rynek azjatycki rozwija się bardzo prężnie, dlatego naszym celem jest otwarcie w tym regionie ponad 1 200 nowych hoteli w ciągu najbliższych 3 lat."

Louvre Hotels Group wraz z Jing Jiang Louvre Azja są liderem na międzynarodowym rynku hotelowym, z ponad 2 500 hotelami w 52 krajach świata. W portfolio posiadają szeroką gamę hoteli, od 1 do 5 gwiazdek z historycznymi markami Louvre Hotels Group: Première Classe, Kyriad, Campanile, Tulip Inn, Golden Tulip Royal Tulip, 5 markami sieci Sarovar w Indiach i 4 chińskimi markami: Metropolo, Jin Jian Inn, Bestay, Goldmet Inn. Louvre Hotels Group jest spółką zależną Jin Jiang International Holdings Co., Ltd., jednej z największych grup hotelowych i turystycznych w Chinach.