Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Napiszmy ustawę o POT
W Ministerstwie Sportu i Turystyki trwają prace nad nową ustawą o Polskiej Organizacji Turystycznej. III Forum Promocji Turystycznej to świetna okazja, by przedyskutować jej założenia.
Czytaj więcej...
Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych.
Czytaj więcej...
Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
Trudno jest być następcą Jána Bošnoviča, ale będę kontynuować jego pracę.
Czytaj więcej...
II Rada spróbuje doradzić Bańce
4 marca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się inauguracyjne posiedzenie Społecznej Rady Turystyki II kadencji.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Napiszmy ustawę o POT
  • Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
  • Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
  • II Rada spróbuje doradzić Bańce

Reklama

środa, 01 marzec 2017 17:33

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim nominowany do MP Power Venue

Napisane przez MG
Zamek Biskupi Zamek Biskupi archiwum Zamek Biskupi

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim i Hotel Tobaco w Łodzi znalazły się wśród obiektów nominowanych do nagrody MP Power Awards w kategorii – MP Power Venue.

Jury konkursu MP Power Awards ogłosiło nominowane do nagrody obiekty. MP Power Venue to wyróżnienie dla miejsc ze szczególnym potencjałem do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Laureaci zostaną poznani podczas finałowej gali, która odbędzie się 24 marca w przestrzeniach Torów Wyścigów Konnych „Służewiec” w Warszawie,

W MP Power Venue zaprezentowane zostały miejsca takie jak hotele, centra konferencyjne i obiekty unikatowe z największym eventowym potencjałem. Nagrody zostaną przyznane w kategoriach Event, Kongres, Biznes, Multi i Unique. Jury, wybierając nominacje oceniać będzie możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, jego atrakcyjność, rozwiązania dedykowane branży spotkań, politykę współpracy z branżą spotkań czy innowacyjność.

Artur Trukawiński – Cluster General Manager – Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim & Hotel Tobaco w Łodzi, powiedział: „Jest nam ogromnie miło móc znaleźć się wśród obiektów najbardziej wyselekcjonowanych marek z wypracowaną już reputacją. Sama nominacja jest już dla Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim i Hotelu Tobaco w Łodzi ogromnym awansem. Znalezienie się w grupie wyróżnionych obiektów do organizacji różnego rodzaju wydarzeń to już awans dla moich dwóch zespołów. Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim i Hotel Tobaco w Łodzi nominowane są dwóch różnych kategoriach tj. Biznes venue i Unique venue ze względu na swój niepowtarzalny charakter.”

Pozostałe nominowane obiekty w konkursie

NOMINACJE
Event venue
DoubleTree by Hilton Łódź & Wytwórnia
Hard Rock Cafe Warsaw
Hotel Mercure Kasprowy Zakopane
Biznes venue
Hotel Tobaco, Łódź
Polonia Palace Hotel, Warszawa
Sound Garden Hotel Airport, Warszawa
Kongres venue
G2A Arena, Rzeszów
Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie
Nosalowy Dwór Resort & Spa, Zakopane
Multi venue
Concordia Design Poznań
Europejskie Centrum Solidarności, Gdańsk
ICE Kraków
Unique venue
Kopalnia Guido, Zabrze
Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystego finału konkursu – gali MP Power Night, która odbędzie się 24 marca w przestrzeni Toru Wyścigów Konnych „Służewiec”. Organizatorem konkursu jest portal MeetingPlanner.pl a partnerem części MP Power Venue jest firma Z-Factor.