Polska nie zarabia na turystyce
Raport Word Economic Forum miażdży nasze pojęcie o wpływie turystyki przyjazdowej na gospodarkę Polski.
Czytaj więcej...
WizzAir: 19 nowych tras z Polski
W 2017 roku WizzAir przewiózł ponad 8 mln pasażerów z Polski, a w przyszłym roku uruchomi 19 nowych połączeń do naszego kraju
Czytaj więcej...
Sun&Fun z nową gwarancją
Firma Blue Style, właściciel marki Sun&Fun Holiday przedstawiła nową gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 7 339 200 zł.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Polska nie zarabia na turystyce
  • WizzAir: 19 nowych tras z Polski
  • Sun&Fun z nową gwarancją
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 01 marzec 2017 17:33

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim nominowany do MP Power Venue

Napisane przez MG
Zamek Biskupi Zamek Biskupi archiwum Zamek Biskupi

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim i Hotel Tobaco w Łodzi znalazły się wśród obiektów nominowanych do nagrody MP Power Awards w kategorii – MP Power Venue.

Jury konkursu MP Power Awards ogłosiło nominowane do nagrody obiekty. MP Power Venue to wyróżnienie dla miejsc ze szczególnym potencjałem do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Laureaci zostaną poznani podczas finałowej gali, która odbędzie się 24 marca w przestrzeniach Torów Wyścigów Konnych „Służewiec” w Warszawie,

W MP Power Venue zaprezentowane zostały miejsca takie jak hotele, centra konferencyjne i obiekty unikatowe z największym eventowym potencjałem. Nagrody zostaną przyznane w kategoriach Event, Kongres, Biznes, Multi i Unique. Jury, wybierając nominacje oceniać będzie możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, jego atrakcyjność, rozwiązania dedykowane branży spotkań, politykę współpracy z branżą spotkań czy innowacyjność.

Artur Trukawiński – Cluster General Manager – Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim & Hotel Tobaco w Łodzi, powiedział: „Jest nam ogromnie miło móc znaleźć się wśród obiektów najbardziej wyselekcjonowanych marek z wypracowaną już reputacją. Sama nominacja jest już dla Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim i Hotelu Tobaco w Łodzi ogromnym awansem. Znalezienie się w grupie wyróżnionych obiektów do organizacji różnego rodzaju wydarzeń to już awans dla moich dwóch zespołów. Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim i Hotel Tobaco w Łodzi nominowane są dwóch różnych kategoriach tj. Biznes venue i Unique venue ze względu na swój niepowtarzalny charakter.”

Pozostałe nominowane obiekty w konkursie

NOMINACJE
Event venue
DoubleTree by Hilton Łódź & Wytwórnia
Hard Rock Cafe Warsaw
Hotel Mercure Kasprowy Zakopane
Biznes venue
Hotel Tobaco, Łódź
Polonia Palace Hotel, Warszawa
Sound Garden Hotel Airport, Warszawa
Kongres venue
G2A Arena, Rzeszów
Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie
Nosalowy Dwór Resort & Spa, Zakopane
Multi venue
Concordia Design Poznań
Europejskie Centrum Solidarności, Gdańsk
ICE Kraków
Unique venue
Kopalnia Guido, Zabrze
Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystego finału konkursu – gali MP Power Night, która odbędzie się 24 marca w przestrzeni Toru Wyścigów Konnych „Służewiec”. Organizatorem konkursu jest portal MeetingPlanner.pl a partnerem części MP Power Venue jest firma Z-Factor.