Modlin: oskarżenia LOT bezzasadne
Kolejna reakcja na skargę złożoną przez PLL LOT do UOKiK. Tym razem oświadczenie wydał port lotniczy Modlin twierdząc, że zarzuty narodowego przewoźnika nie mają podstaw.
Czytaj więcej...
Innowacje w turystyce nagrodzone
Po raz czternasty Światowa Organizacja Turystyki (UNWTO) przyznała nagrody za najbardziej innowacyjne pomysły i projekty w światowej turystyce.
Czytaj więcej...
Zagrzeb: wpadnij na chwilę
Dzięki codziennym i całorocznym połączeniom lotniczym z Warszawy Zagrzeb wyrósł na atrakcyjną destynację nie tylko na city break, ale i dla branży MICE.
Czytaj więcej...
Best Reisen: liczymy na agnetów
Leila Ben Arfi: nasza oferta to 17 krajów, 45 regionów wakacyjnych, 580 hoteli, ale najważniejsze są Luksusowe Duety
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Modlin: oskarżenia LOT bezzasadne
  • Innowacje w turystyce nagrodzone
  • Zagrzeb: wpadnij na chwilę
  • Best Reisen: liczymy na agnetów
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 24 styczeń 2017 10:55

Teatralny Hotel Głęboczek

Napisane przez MG
Głęboczek Vine Resort&SPA Głęboczek Vine Resort&SPA archiwum Głęboczek Vine Resort&SPA

Scena Bachusa to nowatorski projekt artystyczno-kulturalny w Głęboczek Vine Resort&SPA.

To przedsięwzięcie artystyczno-kulturalne realizowane w hotelu Głęboczek Vine Resort&SPA. Jego celem jest organizacja wydarzeń o charakterze kulturalnym adresowanych nie tylko do gości hotelowych, ale przede wszystkim do lokalnej społeczności.

Głęboczek Vine Resort&SPA, zlokalizowany na Pojezierzu Brodnickim, to doskonałe miejsce do organizacji tego typu przedsięwzięcia. Sielska atmosfera, wysoki standard usług i wielokrotnie doceniana jakość obsługi, a przede wszystkim strefa hotelowa Winnica II z Salą Barolo. Multifunkcyjna sala eventowa Barolo o powierzchni 510 m2 pozwala na organizację wszelkie rodzaju wydarzeń artystycznych.

Gospodarze mają ambicję, by na Scenie Bachusa gościły prawdziwe gwiazdy - aktorzy, muzycy i artyści znani szerokiej publiczności, a prezentowane spektakle i koncerty charakteryzowały się wysokim poziomem artystycznym.

Komedia "Mayday 2" to kolejny spektakl w ramach projektu Scena Bachusa, który odbędzie się w niedzielę, 12 lutego br. w Głęboczku.

W spektaklu wystąpią:
Stanley: Michał Koterski
John: Michał Milowicz
Mary: Kamila Polak
Vicki: Katarzyna Polewany
Gavin: Marcin Mroczek
Tata: Marek Włodarczyk

Autorem tekstu jest Ray Cooney, światowej sławy mistrz farsy. Mayday 2 opowiada historię taksówkarza, który prowadzi podwójne życie. Posiada dwa domy, dwie piękne żony, a co ciekawe udaje mu się wieść takie życie przez szereg lat nie wzbudzając żadnych podejrzeń. Jest jednak jedno małe ale… pewnego dnia jego dorastające dzieci dowiadują się przypadkiem o sobie, a zbieżność wydarzeń i zaciekawienie sprawiają, że chcą się spotka
Co się stanie jeśli dwójka jego dzieci z różnych małżeństw naprawdę się pozna? Którą żonę powinien wybrać nasz bohater? Aby się przekonać trzeba zobaczyć ten spektakl.
Mistrzowski scenariusz, autentyczna gra aktorska i niewiarygodne zwroty akcji to gwarancja niezapomnianego wieczoru.

www.gleboczek.pl

Głęboczek Vine Resort&SPA jest członkiem IGHP

IGHP