Turystyka na aucie
Turystyka nigdy nie miała silnej pozycji w Ministerstwie Sportu i Turystyki, teraz jednak nie ma już żadnej. Znalazła się po prostu poza boiskiem.
Czytaj więcej...
Dariusz Rogowski odwołany
Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu w MSiT odpowiedzialny za turystykę został dzisiaj odwołany ze stanowiska przez premiera Mateusza Morawieckiego.
Czytaj więcej...
Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki zrównoważonej
Na pytanie zawarte w tytule, odpowie podczas III Forum Promocji Turystycznej Izabela Stelmańska,
Czytaj więcej...
Promocja Wrocławia - wzorowa
Wrocław od dawna ma opinię miasta, które dba o swoją markę. Promocja miasta może uchodzić w Polsce za wzorcową.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Turystyka na aucie
  • Dariusz Rogowski odwołany
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Promocja turystyki zrównoważonej
  • Promocja Wrocławia - wzorowa

Reklama

wtorek, 24 styczeń 2017 10:55

Teatralny Hotel Głęboczek

Napisane przez MG
Głęboczek Vine Resort&SPA Głęboczek Vine Resort&SPA archiwum Głęboczek Vine Resort&SPA

Scena Bachusa to nowatorski projekt artystyczno-kulturalny w Głęboczek Vine Resort&SPA.

To przedsięwzięcie artystyczno-kulturalne realizowane w hotelu Głęboczek Vine Resort&SPA. Jego celem jest organizacja wydarzeń o charakterze kulturalnym adresowanych nie tylko do gości hotelowych, ale przede wszystkim do lokalnej społeczności.

Głęboczek Vine Resort&SPA, zlokalizowany na Pojezierzu Brodnickim, to doskonałe miejsce do organizacji tego typu przedsięwzięcia. Sielska atmosfera, wysoki standard usług i wielokrotnie doceniana jakość obsługi, a przede wszystkim strefa hotelowa Winnica II z Salą Barolo. Multifunkcyjna sala eventowa Barolo o powierzchni 510 m2 pozwala na organizację wszelkie rodzaju wydarzeń artystycznych.

Gospodarze mają ambicję, by na Scenie Bachusa gościły prawdziwe gwiazdy - aktorzy, muzycy i artyści znani szerokiej publiczności, a prezentowane spektakle i koncerty charakteryzowały się wysokim poziomem artystycznym.

Komedia "Mayday 2" to kolejny spektakl w ramach projektu Scena Bachusa, który odbędzie się w niedzielę, 12 lutego br. w Głęboczku.

W spektaklu wystąpią:
Stanley: Michał Koterski
John: Michał Milowicz
Mary: Kamila Polak
Vicki: Katarzyna Polewany
Gavin: Marcin Mroczek
Tata: Marek Włodarczyk

Autorem tekstu jest Ray Cooney, światowej sławy mistrz farsy. Mayday 2 opowiada historię taksówkarza, który prowadzi podwójne życie. Posiada dwa domy, dwie piękne żony, a co ciekawe udaje mu się wieść takie życie przez szereg lat nie wzbudzając żadnych podejrzeń. Jest jednak jedno małe ale… pewnego dnia jego dorastające dzieci dowiadują się przypadkiem o sobie, a zbieżność wydarzeń i zaciekawienie sprawiają, że chcą się spotka
Co się stanie jeśli dwójka jego dzieci z różnych małżeństw naprawdę się pozna? Którą żonę powinien wybrać nasz bohater? Aby się przekonać trzeba zobaczyć ten spektakl.
Mistrzowski scenariusz, autentyczna gra aktorska i niewiarygodne zwroty akcji to gwarancja niezapomnianego wieczoru.

www.gleboczek.pl

Głęboczek Vine Resort&SPA jest członkiem IGHP

IGHP