Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 17 styczeń 2017 12:49

Głęboczek Vine Resort&SPA z tytułem Luxury Resort&SPA of The Year 2017

Napisane przez MG

Hotel Głęboczek Vine Resort&SPA po raz drugi zdobył prestiżowy tytuł Luxury Resort&SPA of the Year.

Luxury Travel Awards to nagrody przyznawane dla firm z branży turystycznej - zarówno hoteli, linii lotniczych jak i biur podróży. Co roku wydawany jest także specjalny przewodnik opisujący luksusowe miejsca na świecie - Luxury Travel Guide, który stanowi kompleksowe i obiektywne kompendium wiedzy dotyczące najlepszych na całym świecie miejsc - hoteli, uzdrowisk, miejscowości wypoczynkowych i wielu innych.
Hotel Głęboczek Vine Resort&SPA zlokalizowany jest na Pojezierzu Brodnickim, nad brzegiem jeziora Forbin. Unikalna architektura resortu to połączenie historycznej zabudowy zagrodowo-dworskiej z elementami stylu etno i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Głęboczek Vine Resort & SPA dysponuje 66 pokojami (w tym apartamentem „Chata SPA” z prywatną sauną i widokiem na jezioro Forbin). Goście mogą korzystać m.in.: z basenu, vitality pool, strefy Łaźni Brodnickich, Vine SPA z bogatą ofertą zabiegów opartych na winoterapii, masażu w wodzie, akademii golfa, geoceching, ścieżek rowerowych, tras do wędrówek pieszych i Nordic Walking.
Hotel Głęboczek Vine Resort&SPA jest członkiem IGHP.

IMG 7018 dev

IGHP