Inwazja hoteli w Polsce
Jak zauważają eksperci Walter Herz, w Polsce nieustannie rośnie popyt na usługi hotelowe, zarówno ze strony turystów, jak i klientów biznesowych.
Czytaj więcej...
Rekordowy wzrost w turystyce
Liczba międzynarodowych podróży w 2017 roku osiągnęła rekordową wysokość 1,32 mld, czyli o 7 proc. więcej niż w 2016.
Czytaj więcej...
Nowe tanie połączenie do Włoch
WizzAir ogłosił dziś uruchomienie nowego połączenia z Wrocławia do włoskiego Bari. Zacznie ono działać 31 marca.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Inwazja hoteli w Polsce
  • Rekordowy wzrost w turystyce
  • Nowe tanie połączenie do Włoch
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 05 styczeń 2017 11:41

Ferie z Super Nianią w hotelach Zdrojowej

Napisane przez MG
Sala dziecięca w Marine Hotel Sala dziecięca w Marine Hotel archiwum Zdrojova Hotels

Zdrojowa Hotels zaprasza do Kołobrzegu na ferie z Dorotą Zawadzką – ekspertem pedagogiki, znaną i lubianą w Polsce psycholog. W hotelach Marine Hotel***** oraz Diune Hotel***** odbędą się warsztaty i animacje pod hasłem „Otulmy zimę”.

Program bogaty w spotkania, czytanie bajek i kreatywne warsztaty, to gratka zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. To doskonała okazja, aby zasięgnąć wiedzy, wzmocnić rodzinne więzi, a przede wszystkim miło spędzić czas.

Dorota Zawadzka zaprasza do Marine Hotel***** w dniach 16-20 stycznia, a do Diune Hotel***** pomiędzy 13 a 17 lutego 2017 r. Prowadząca pomoże rodzicom stać się takimi, jakimi zawsze chcieli być, poznać lepiej swoje dziecko i dowiedzieć się, jak mu pomóc poznać siebie. W programie zaplanowano spotkania w formie wykładu lub warsztatów dla dorosłych – nie tylko o dzieciach oraz spotkania warsztatowe dla dzieci rozwijające ich inteligencję emocjonalną i społeczną. Nie zabraknie również wspólnych rodzinnych pogaduch w ciepłej atmosferze, wieczorów głośnego czytania oraz indywidualnych spotkań przy kawie dla wszystkich chętnych. Udział w imprezie jest bezpłatny i dedykowany gościom hoteli.

Hotele Zdrojowej są przyjazne rodzinom z dziećmi. Zarówno w Marine Hotel*****, jak i w Diune Hotel***** zaprojektowano specjalne strefy dobrej zabawy. Na maluchów czeka moc atrakcji w wypełnionym zabawkami Kids Clubie, w strefie SPA z brodzikiem dla dzieci oraz podczas zajęć z animatorkami. Nie zapomniano także o praktycznych hotelowych udogodnieniach takich jak łóżeczka, podgrzewacze czy przewijaki. Specjalne menu, prezentowane w atrakcyjnej formie 3D, zadowoli dziecięce podniebienia i zapewni maluchom energię do odkrywania świata. Najmłodsi mogą też skorzystać ze strefy wellness z dedykowaną ofertą. Marine Hotel***** został wyróżniony w Profit Hotel Awards 2016 w kategorii Obiekt dla rodzin z dziećmi.

Zdrojowa Hotels to dynamicznie rozwijający się rodzinny, kołobrzeski operator obiektów hotelarskich premium realizowanych w najpiękniejszych polskich miejscowościach wypoczynkowych i tylko w najlepszych lokalizacjach. Aktualnie prowadzi 9 obiektów nad morzem i w górach, w tym najnowsze: Diune Hotel***** & Resort w Kołobrzegu oraz Baltic Park Molo Apartments w Świnoujściu.
Zdrojowa Hotels są członkiem IGHP

IGHP