Turystyka na aucie
Turystyka nigdy nie miała silnej pozycji w Ministerstwie Sportu i Turystyki, teraz jednak nie ma już żadnej. Znalazła się po prostu poza boiskiem.
Czytaj więcej...
Dariusz Rogowski odwołany
Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu w MSiT odpowiedzialny za turystykę został dzisiaj odwołany ze stanowiska przez premiera Mateusza Morawieckiego.
Czytaj więcej...
Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki zrównoważonej
Na pytanie zawarte w tytule, odpowie podczas III Forum Promocji Turystycznej Izabela Stelmańska,
Czytaj więcej...
Promocja Wrocławia - wzorowa
Wrocław od dawna ma opinię miasta, które dba o swoją markę. Promocja miasta może uchodzić w Polsce za wzorcową.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Turystyka na aucie
  • Dariusz Rogowski odwołany
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Promocja turystyki zrównoważonej
  • Promocja Wrocławia - wzorowa

Reklama

wtorek, 03 styczeń 2017 11:45

Qubus Hotel „Gepardem Biznesu”

Napisane przez MG

Instytut Europejskiego Biznesu po raz 11 wyróżnił najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy w Polsce. Wśród laureatów znalazł się także Qubus Hotel. Jest to kolejny tytuł po „Gazeli Biznesu” przyznany sieci za świetne wyniki finansowe.

Konkurs Gepardy Biznesu organizowany jest od 2006 roku Od początku funkcjonowania pomysłodawcy akcji przeanalizowali wyniki finansowe 70 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.
Dane do badań polskich firm dostarczyły wywiadownie InfoCredit i Bisnode. Analizie poddane zostały te przedsiębiorstwa, które w latach 2013 -2014 miały corocznie ponad pół miliona złotych przychodów netto. Dodatkowo utytułowane firmy musiały mieć też więcej niż 10 tys. zł zysku netto, a wartość ich kapitału była dodatnia.
Sieć Qubus Hotel odnotowała w tym roku rekordowe wyniki sprzedażowe. Świadczy to o wysokiej pozycji firmy na polskim rynku. Goście także doceniają wysoką jakość usług oferowaną w obiektach sieci, wystawiając im bardzo dobre opinie na portalach rezerwacyjnych.

Bartosz Jungiewicz, zastępca dyrektora sprzedaży i marketingu w sieci Qubus Hotel, powiedział: “Cieszymy się, że otrzymaliśmy tytuł „Geparda Biznesu”. Nagroda jest dla nas tym bardziej cenna, że ostatnie 3 lata to intensywny rozwój bazy noclegowej w Polsce. Dobrą koniunkturę biznesową wykorzystuje wiele dużych, zagranicznych sieci hotelarskich. Goście mają zatem możliwość wyboru obiektów, które w 100 proc. spełniają ich wymagania. Wiemy, że ważna jest dla nich lokalizacja w centrach miast, wysoka jakość usług i atrakcyjna cena . Utrzymanie się tendencji wzrostowej w naszych wynikach sprzedażowych jest dowodem na to, że osoby odwiedzające nasze hotele są zadowolone z oferowanych przez nas usług. Z pewnością jest to też wynik efektywnie prowadzonego biznesu, odpowiedniej polityki cenowej, jak również wypracowanych przez 20 lat standardów obsługi.”

 

Qubus HOtel jest członkiem IGHP.

IGHP