Enter Air przedłuża umowę z Itaką
Enter Air oraz Itaka Holdings przedłużają kontakt na kolejny sezon.
Czytaj więcej...
Ryanair ugiął się pod presją pilotów
Irlandzki przewoźnik robi wszystko, by nie dopuścić do zakłóceń w rozkładzie lotów na Święta Bożego Narodzenia.
Czytaj więcej...
Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Enter Air przedłuża umowę z Itaką
  • Ryanair ugiął się pod presją pilotów
  • Neckermann otwiera sezon
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 02 styczeń 2017 14:49

Sieć Zdrojowa Hotels wzmacnia zespół sprzedaży MICE

Napisane przez IGHP
Agnieszka Lipska Agnieszka Lipska archiwum IGHP

Zdrojowa Hotels wkrótce wzbogaci swoją ofertę dla klientów biznesowych o 2 duże sale konferencyjne. Nowe możliwości organizacji wydarzeń w obiektach sieci niosą za sobą potrzebę rozwoju działu sprzedaży. Agnieszka Lipska objęła stanowisko Kierownika ds. Rozwoju Rynku, a Maciej Kulpa awansował na pozycję Regionalnego Kierownika Sprzedaży Konferencji.

W pierwszym kwartale przyszłego roku zostanie oddana do użytku największa w Kołobrzegu, mieszcząca 750 osób, sala Elegance w Diune Hotel***** & Resort. Natomiast w wakacje 2017 r. otworzy się pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Świnoujściu – Radisson Blu Resort, oferujący powierzchnię konferencyjną na 1 200 osób. Poza nowymi inwestycjami sieć Zdrojowa dysponuje nowoczesnymi przestrzeniami konferencyjnymi w kołobrzeskich Marine Hotel***** oraz Sand Hotel****.

Agnieszka Lipska zajmująca nowo utworzone stanowisko Kierownika ds. Rozwoju Rynku w Zdrojowa Hotels może pochwalić się 13-letnim doświadczeniem w hotelarstwie. Pracę rozpoczęła w Holiday Inn Warsaw Hotel, następnie kontynuowała karierę w prestiżowych obiektach marki Hilton, a także uczestniczyła w pracach podczas EURO 2012. W Zdrojowej Agnieszka Lipska odpowiada za sprzedaż konferencji, wsparcie procesu otwarcia Radisson Blu Resort, Świnoujście oraz utrzymanie standardów sieciowych związanych z MICE. Biegle posługuje się językiem angielskim. Prywatnie interesuje się fotografią, literaturą i kinem.

01 Maciej Kulpa Regionalny Kierownik Sprzedazy Konferencji Zdrojowa Hotels zdjecie photo Kolobrzeg PL HiRES 10.2016

Maciej Kulpa w wyniku awansu wewnętrznego objął pozycję Regionalnego Kierownika Sprzedaży Konferencji. Związany z siecią Zdrojowa Hotels od 2010 roku, nadzoruje pracę kilkuosobowego zespołu sprzedaży, odpowiada za realizację budżetu oraz utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami biznesowymi. Maciej Kulpa może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w hotelarstwie, w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i marketingu. Płynnie włada językiem niemieckim i angielskim. Prywatnie spędza wolny czas z rodziną, a także poświęca się podróżom oraz interesuje się kinem.

IGHP