Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 29 grudzień 2016 12:34

Najstarszy tatrzański hotel - Łomnica - otwarty

Napisane przez AG
Hotel Łomnica Hotel Łomnica Marek Hajkovsky

Dzisiaj, po czteroletnim remoncie otworzył swe podwoje najstarszy hotel w Tatrach Wysokich, “Pierwsza dama” i jeden z najpiękniejszych hoteli słowackich - Hotel Łomnica w Tatrzańskiej Łomnicy.

Zuzana Kovaľová, dyrektor Hotelu Łomnica, powiedziała; “Powitanie Nowego Roku symbolizuje nowy początek i ponowne otwarcie Hotelu Łomnica jest na pewno takim nowym początkiem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasi goście będą świętować ten moment razem z nami. Robiliśmy wszystko, by po ponad dwudziestoletniej przerwie otworzyć hotel właśnie tuż przed Sylwestrem. Wieczór sylwestrowy umili gościom
Robo Opatovský z zespołem Overtime, kapela Abracadabra i cymbalistka Vojtecha Demetera. Goście będa mogli oglądać “na żywo” przygotowywanie sylwestrowej kolacji przez szefa kuchni Gaba Kocáka.“

Lenka Maťašovská, dyrektor marketingu i PR, dodała: “Robimy wszystko, by nasi goście mieli udany pobyt. Od służby concierge, przez bezpłatne parkowanie samochodu, do wstępu do Galerii Łomnica. Zresztą hotel sam w sobie jest galerią. W holach i korytarzach wiszą obrazy, lustra, stoją popiersia."

Do dyspozycji gości oddano 62 pokoje i 5 apartamentów, które noszą imiona władców Cesarstwa Austro-Węgier: Maksymilian, Rudolf, Ferdynand, Maria Teresa i Maria Antonina. Oprócz tego mogą korzystać z centrum wellness i basenu. Wielką zaletą jest własna winiarnia.

Lenka Maťašovská skomentowała: “Cała załoga hotelu oddaje mu swoje serca. To dla nas wielki zaszczyt otwierać na nowo najstarszy hotel w Tatrach.”

Koszt inwestycji wyniósł 7,5 mln euro.
Hotel Łomnica został zbudowany w roku 1893 według projektu architekta Gedeona Majunkego ze Spišskej Soboty. Dopiero w latach 1904 - 1906 powstały większe hotele - grand w: Starym Smokowcu, Tatrzańskiej Łomnicy i Szczyrbskim Jeziorze.

www.hotellomnica.sk