Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
Zmiana rzecznika Rainbow
Obowiązki PR w Rainbow przejmie Emilia Bratkowska.
Czytaj więcej...
PIT chwilowo bez rzecznika
Z funkcji rzecznika prasowego Polskiej Izby Turystyki zrezygnowała Marzena Markowska
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Neckermann otwiera sezon
  • Zmiana rzecznika Rainbow
  • PIT chwilowo bez rzecznika
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 29 grudzień 2016 12:34

Najstarszy tatrzański hotel - Łomnica - otwarty

Napisane przez AG
Hotel Łomnica Hotel Łomnica Marek Hajkovsky

Dzisiaj, po czteroletnim remoncie otworzył swe podwoje najstarszy hotel w Tatrach Wysokich, “Pierwsza dama” i jeden z najpiękniejszych hoteli słowackich - Hotel Łomnica w Tatrzańskiej Łomnicy.

Zuzana Kovaľová, dyrektor Hotelu Łomnica, powiedziała; “Powitanie Nowego Roku symbolizuje nowy początek i ponowne otwarcie Hotelu Łomnica jest na pewno takim nowym początkiem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasi goście będą świętować ten moment razem z nami. Robiliśmy wszystko, by po ponad dwudziestoletniej przerwie otworzyć hotel właśnie tuż przed Sylwestrem. Wieczór sylwestrowy umili gościom
Robo Opatovský z zespołem Overtime, kapela Abracadabra i cymbalistka Vojtecha Demetera. Goście będa mogli oglądać “na żywo” przygotowywanie sylwestrowej kolacji przez szefa kuchni Gaba Kocáka.“

Lenka Maťašovská, dyrektor marketingu i PR, dodała: “Robimy wszystko, by nasi goście mieli udany pobyt. Od służby concierge, przez bezpłatne parkowanie samochodu, do wstępu do Galerii Łomnica. Zresztą hotel sam w sobie jest galerią. W holach i korytarzach wiszą obrazy, lustra, stoją popiersia."

Do dyspozycji gości oddano 62 pokoje i 5 apartamentów, które noszą imiona władców Cesarstwa Austro-Węgier: Maksymilian, Rudolf, Ferdynand, Maria Teresa i Maria Antonina. Oprócz tego mogą korzystać z centrum wellness i basenu. Wielką zaletą jest własna winiarnia.

Lenka Maťašovská skomentowała: “Cała załoga hotelu oddaje mu swoje serca. To dla nas wielki zaszczyt otwierać na nowo najstarszy hotel w Tatrach.”

Koszt inwestycji wyniósł 7,5 mln euro.
Hotel Łomnica został zbudowany w roku 1893 według projektu architekta Gedeona Majunkego ze Spišskej Soboty. Dopiero w latach 1904 - 1906 powstały większe hotele - grand w: Starym Smokowcu, Tatrzańskiej Łomnicy i Szczyrbskim Jeziorze.

www.hotellomnica.sk