Napiszmy ustawę o POT
W Ministerstwie Sportu i Turystyki trwają prace nad nową ustawą o Polskiej Organizacji Turystycznej. III Forum Promocji Turystycznej to świetna okazja, by przedyskutować jej założenia.
Czytaj więcej...
Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych.
Czytaj więcej...
Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
Trudno jest być następcą Jána Bošnoviča, ale będę kontynuować jego pracę.
Czytaj więcej...
II Rada spróbuje doradzić Bańce
4 marca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się inauguracyjne posiedzenie Społecznej Rady Turystyki II kadencji.
Czytaj więcej...
Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.
W 2017 roku Cypr odwiedziło 3 652 073 turystów, o 14,6 proc. więcej niż w roku 2016, kiedy odnotowano ich 3 186 531. To rekordowy roczny wzrost w historii cypryjskiej turystyki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Napiszmy ustawę o POT
  • Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
  • Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
  • II Rada spróbuje doradzić Bańce
  • Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.

Reklama

piątek, 18 listopad 2016 20:36

Spotkanie Hotelarzy Dolnego Śląska i Opolszczyzny

Napisane przez MG

23 listopada w hotelu ibis Styles Wrocław Centrum odbędzie się I Spotkanie Hotelarzy Dolnego Śląska i Opolszczyzny, współorganizowane przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego i Dolnośląską Organizację Turystyczną.

Podczas spotkanie omówione zostaną m.in.: opłaty za reemisję programów telewizyjnych i praw autorskich, efektywna współpraca środowiska, system rezerwacyjny dot.travel, kategoryzacja obiektów.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią IGHP intensyfikuje prace w regionach i systematycznie organizuje spotkania w różnych częściach kraju. W najbliższą środę 23 listopada przedstawiciele branży hotelarskiej i turystycznej spotkają się we wrocławskim hotelu ibis Styles Wrocław Centrum, aby porozmawiać o ważnych dla środowiska tematach, szczególnie w obrębie województwa dolnośląskiego i opolskie.

Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP omówi inicjatywy Izby między innymi w zakresie stawek opłat za reemisję programów telewizyjnych oraz praw autorskich. Z kolei przedstawiciele Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej opowiedzą o systemie rezerwacyjnym dot.travel.

Wśród prelegentów wymienić trzeba Wojciecha Bilińskiego, zastępcę dyrektora wydziału sportu, rekreacji i turystyki urzędu marszałkowskiego województwa dolnośląskiego, którego przemówienie dotyczyć będzie kwestii kategoryzacji obiektów.

Podczas spotkania wystąpienie wygłosi również Artem Zozulia, dyrektor Konsulatu Honorowego Ukrainy we Wrocławiu i prezes Fundacji Ukraina, a Maria Hryceniak z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej zaprezentuje temat "Studenci z Ukrainy we Wrocławiu".

Forum adresowane jest do właścicieli i dyrektorów hoteli z województwa dolnośląskiego i opolskiego.

Udział w forum jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 18.11.2016, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 71 733 48 02 lub 535 723 825.