Inwazja hoteli w Polsce
Jak zauważają eksperci Walter Herz, w Polsce nieustannie rośnie popyt na usługi hotelowe, zarówno ze strony turystów, jak i klientów biznesowych.
Czytaj więcej...
Rekordowy wzrost w turystyce
Liczba międzynarodowych podróży w 2017 roku osiągnęła rekordową wysokość 1,32 mld, czyli o 7 proc. więcej niż w 2016.
Czytaj więcej...
Nowe tanie połączenie do Włoch
WizzAir ogłosił dziś uruchomienie nowego połączenia z Wrocławia do włoskiego Bari. Zacznie ono działać 31 marca.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Inwazja hoteli w Polsce
  • Rekordowy wzrost w turystyce
  • Nowe tanie połączenie do Włoch
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 18 listopad 2016 20:36

Spotkanie Hotelarzy Dolnego Śląska i Opolszczyzny

Napisane przez MG

23 listopada w hotelu ibis Styles Wrocław Centrum odbędzie się I Spotkanie Hotelarzy Dolnego Śląska i Opolszczyzny, współorganizowane przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego i Dolnośląską Organizację Turystyczną.

Podczas spotkanie omówione zostaną m.in.: opłaty za reemisję programów telewizyjnych i praw autorskich, efektywna współpraca środowiska, system rezerwacyjny dot.travel, kategoryzacja obiektów.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią IGHP intensyfikuje prace w regionach i systematycznie organizuje spotkania w różnych częściach kraju. W najbliższą środę 23 listopada przedstawiciele branży hotelarskiej i turystycznej spotkają się we wrocławskim hotelu ibis Styles Wrocław Centrum, aby porozmawiać o ważnych dla środowiska tematach, szczególnie w obrębie województwa dolnośląskiego i opolskie.

Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP omówi inicjatywy Izby między innymi w zakresie stawek opłat za reemisję programów telewizyjnych oraz praw autorskich. Z kolei przedstawiciele Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej opowiedzą o systemie rezerwacyjnym dot.travel.

Wśród prelegentów wymienić trzeba Wojciecha Bilińskiego, zastępcę dyrektora wydziału sportu, rekreacji i turystyki urzędu marszałkowskiego województwa dolnośląskiego, którego przemówienie dotyczyć będzie kwestii kategoryzacji obiektów.

Podczas spotkania wystąpienie wygłosi również Artem Zozulia, dyrektor Konsulatu Honorowego Ukrainy we Wrocławiu i prezes Fundacji Ukraina, a Maria Hryceniak z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej zaprezentuje temat "Studenci z Ukrainy we Wrocławiu".

Forum adresowane jest do właścicieli i dyrektorów hoteli z województwa dolnośląskiego i opolskiego.

Udział w forum jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 18.11.2016, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 71 733 48 02 lub 535 723 825.