Napiszmy ustawę o POT
W Ministerstwie Sportu i Turystyki trwają prace nad nową ustawą o Polskiej Organizacji Turystycznej. III Forum Promocji Turystycznej to świetna okazja, by przedyskutować jej założenia.
Czytaj więcej...
Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych.
Czytaj więcej...
Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
Trudno jest być następcą Jána Bošnoviča, ale będę kontynuować jego pracę.
Czytaj więcej...
II Rada spróbuje doradzić Bańce
4 marca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się inauguracyjne posiedzenie Społecznej Rady Turystyki II kadencji.
Czytaj więcej...
Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.
W 2017 roku Cypr odwiedziło 3 652 073 turystów, o 14,6 proc. więcej niż w roku 2016, kiedy odnotowano ich 3 186 531. To rekordowy roczny wzrost w historii cypryjskiej turystyki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Napiszmy ustawę o POT
  • Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
  • Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
  • II Rada spróbuje doradzić Bańce
  • Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.

Reklama

środa, 10 sierpień 2016 11:31

Program lojalnościowy sieci Accor wzbogacony o samochody

Napisane przez MG

Hertz, wiodący usługodawca w zakresie wynajmu samochodów i AccorHotels, czołowy operator hotelowy na świecie, nawiązali współpracę w celu zapewnienia członkom Le Club AccorHotels na całym swiecie specjalnych ofert wynajmu samochodów, a także innych wyjątkowych korzyści.

Dzięki tej kooperacji Hertz zaznacza swoją obecność na kluczowych rynkach globalnych. Umowa partnerska potrwa do marca 2019 roku.

Le Club Accorhotels to program lojalnościowy Grupy AccorHotels dla gości Sofitel, Pullman, MGallery by Sofitel, Novotel, Mercure, Novotel Suites, ibis, ibis Styles, Adagio i Thalassa Sea & Spa. Swoim ponad 25 milionom użytkowników oferuje wiele korzyści i zindywidualizowane usługi na każdym etapie podróży. Ponadto, członkowie klubu z Europy, Azji, Afryki, Bliskiego Wschodu, Ameryki Łacińskiej i Kanady od teraz będą mogli korzystać z unikatowych usług Hertz, takich jak:

- zniżki w wysokości 10 proc. od cen detalicznych Hertz Classic na całym świecie, a także Hertz Green, Prestige, Family oraz pojazdów Fun Collection
- dodatkowy kierowca bez opłat
- nagroda 900 punktów za jeden dzień wynajmu dla członków Le Club AccorHotels, którzy zapiszą się do programu Hertz Gold Plus Rewards®
- samochód wyższej klasy bez dodatkowych opłat dla członków Le Club AccorHotels, w zależności od statusu w programie lojalnościowym (Silver, Gold lub Platinum)
- w sierpniu - pięć punktów klubu AccorHotels za każde wydane euro na wynajem auta w Hertz, w ofercie promocyjnej z okazji rozpoczęcia partnerstwa; po upływie tego czasu, członkowie będą otrzymywali 3 punkty za każde wydane euro
- dostęp do usługi dostawy i odbioru (zgodnie z warunkami Hertz)
- nagrody Hertz Gold Plus dopasowane do członków poziomu Silver, Gold i Platinum

Michel Taride, prezes grupy Hertz International, powiedział: “Współpraca z programem lojalnościowym Grupy AccorHotels to istotny krok do poszerzenia naszych działań na rynku globalnym. Wiemy, że członkowie Le Club AccorHotels są bardzo wymagający, a my oferujemy im bezproblemowe i komfortowe wynajmowanie aut, niezależnie od zakątka świata, w który się wybiorą.”

Emanuel Baudard, dyrektor ds. obsługi klienta w AccorHotels, dodał: “Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Hertz, która będzie oferować naszym użytkownikom dodatkowe, ekskluzywne korzyści. Nieustannie pracujemy nad wzbogacaniem doświadczeń, wynikających z członkostwa w Le Club AccorHotels, po to, by zyskać uznanie gości.”