Inwazja hoteli w Polsce
Jak zauważają eksperci Walter Herz, w Polsce nieustannie rośnie popyt na usługi hotelowe, zarówno ze strony turystów, jak i klientów biznesowych.
Czytaj więcej...
Rekordowy wzrost w turystyce
Liczba międzynarodowych podróży w 2017 roku osiągnęła rekordową wysokość 1,32 mld, czyli o 7 proc. więcej niż w 2016.
Czytaj więcej...
Nowe tanie połączenie do Włoch
WizzAir ogłosił dziś uruchomienie nowego połączenia z Wrocławia do włoskiego Bari. Zacznie ono działać 31 marca.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Inwazja hoteli w Polsce
  • Rekordowy wzrost w turystyce
  • Nowe tanie połączenie do Włoch
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 10 sierpień 2016 11:31

Program lojalnościowy sieci Accor wzbogacony o samochody

Napisane przez MG

Hertz, wiodący usługodawca w zakresie wynajmu samochodów i AccorHotels, czołowy operator hotelowy na świecie, nawiązali współpracę w celu zapewnienia członkom Le Club AccorHotels na całym swiecie specjalnych ofert wynajmu samochodów, a także innych wyjątkowych korzyści.

Dzięki tej kooperacji Hertz zaznacza swoją obecność na kluczowych rynkach globalnych. Umowa partnerska potrwa do marca 2019 roku.

Le Club Accorhotels to program lojalnościowy Grupy AccorHotels dla gości Sofitel, Pullman, MGallery by Sofitel, Novotel, Mercure, Novotel Suites, ibis, ibis Styles, Adagio i Thalassa Sea & Spa. Swoim ponad 25 milionom użytkowników oferuje wiele korzyści i zindywidualizowane usługi na każdym etapie podróży. Ponadto, członkowie klubu z Europy, Azji, Afryki, Bliskiego Wschodu, Ameryki Łacińskiej i Kanady od teraz będą mogli korzystać z unikatowych usług Hertz, takich jak:

- zniżki w wysokości 10 proc. od cen detalicznych Hertz Classic na całym świecie, a także Hertz Green, Prestige, Family oraz pojazdów Fun Collection
- dodatkowy kierowca bez opłat
- nagroda 900 punktów za jeden dzień wynajmu dla członków Le Club AccorHotels, którzy zapiszą się do programu Hertz Gold Plus Rewards®
- samochód wyższej klasy bez dodatkowych opłat dla członków Le Club AccorHotels, w zależności od statusu w programie lojalnościowym (Silver, Gold lub Platinum)
- w sierpniu - pięć punktów klubu AccorHotels za każde wydane euro na wynajem auta w Hertz, w ofercie promocyjnej z okazji rozpoczęcia partnerstwa; po upływie tego czasu, członkowie będą otrzymywali 3 punkty za każde wydane euro
- dostęp do usługi dostawy i odbioru (zgodnie z warunkami Hertz)
- nagrody Hertz Gold Plus dopasowane do członków poziomu Silver, Gold i Platinum

Michel Taride, prezes grupy Hertz International, powiedział: “Współpraca z programem lojalnościowym Grupy AccorHotels to istotny krok do poszerzenia naszych działań na rynku globalnym. Wiemy, że członkowie Le Club AccorHotels są bardzo wymagający, a my oferujemy im bezproblemowe i komfortowe wynajmowanie aut, niezależnie od zakątka świata, w który się wybiorą.”

Emanuel Baudard, dyrektor ds. obsługi klienta w AccorHotels, dodał: “Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Hertz, która będzie oferować naszym użytkownikom dodatkowe, ekskluzywne korzyści. Nieustannie pracujemy nad wzbogacaniem doświadczeń, wynikających z członkostwa w Le Club AccorHotels, po to, by zyskać uznanie gości.”