Wrocław walczy o turystyczne laury
Wrocław został nominowany w prestiżowym, międzynarodowym konkursie European Best Destinations.
Czytaj więcej...
Sztuczna inteligencja w KLM
W udzielaniu odpowiedzi na zapytania, które napływają do KLMi za pośrednictwem mediów społecznościowych pomaga sztuczna inteligencja (AI)
Czytaj więcej...
Polska nie zarabia na turystyce
Raport Word Economic Forum miażdży nasze pojęcie o wpływie turystyki przyjazdowej na gospodarkę Polski.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Wrocław walczy o turystyczne laury
  • Sztuczna inteligencja w KLM
  • Polska nie zarabia na turystyce
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 09 sierpień 2016 11:26

Dune Resort w Mielnie - 70 proc. apartamentów sprzedanych

Napisane przez MG
Wizualizacja Dune Resort Wizualizacja Dune Resort materiały prasowe

Firmus Group, norweski deweloper inwestujący na Środkowym Pomorzu, sprzedał już blisko 70 proc. apartamentów w ramach inwestycji Dune Resort, w realizowanych obecnie budynkach B i C kompleksu.

Inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed ukończeniem budowy.
Dune Resort w Mielnie to kompleks trzech budynków z eleganckimi apartamentami wakacyjnymi, zlokalizowany nad samym morzem z bezpośrednim dostępem do plaży. Deweloper w czerwcu 2013 roku ukończył pierwszy budynek Dune A, w którym sprzedano wszystkie apartamenty. Obecnie realizowane są dwa budynki, w ramach których łącznie sprzedano 150 z 210 oferowanych apartamentów. W aktualnej ofercie znajdują się głównie apartamenty dwupokojowe z widokiem na morze i malowniczą plażę, większe apartamenty trzypokojowe oraz lokale typu penthouse. Cała inwestycja Dune Resort będzie liczyć blisko 350 apartamentów.

Cezary Kulesza, kierownik ds. marketingu i sprzedaży Firmus Group, powiedział: „Z roku na rok rośnie zainteresowanie urlopem nad polskim morzem, również wśród zagranicznych turystów. To powoduje rosnące zapotrzebowanie na wakacyjne apartamenty na wynajem, jak również wzrost zainteresowania zakupem na własność mieszkania nad morzem. Coraz więcej osób traktuje taką nieruchomość jak dochodową inwestycję, jednocześnie umożliwiającą spędzenie wakacji we własnym apartamencie. Warto zauważyć, że większość apartamentów sprzedajemy jeszcze przed ukończeniem inwestycji, a zainteresowanie nieruchomościami w sprzedaży jest bardzo duże wśród osób, które kupiły apartament w poprzednich etapach.”

Dune Resort zostało zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać walory lokalizacji oraz jak najlepiej dostosować apartamenty do wymagań właścicieli i gości. Budynki kompleksu wypoczynkowego doskonale komponują się z nadmorskim krajobrazem. Kompleks apartamentów wakacyjnych nad Bałtykiem ogromne zainteresowanie zawdzięcza lokalizacji, ale również nowoczesnej architekturze. Do wyłącznego użytku mieszkańców w ramach Dune A urządzony został taras zewnętrzny z dwoma basenami. W budynku znajduje się restauracja z widokiem na morze, w której serwowane są dania z autorskiego menu inspirowanego podróżami szefa kuchni. Na terenie inwestycji jest również sala fitness oraz zewnętrzny plac zabaw. W realizowanych obecnie budynkach zaplanowano kompleks basenów wewnętrznych z siłownią i saunami, restaurację, kawiarnię i koktajl bar. Dodatkowo planowana jest także własna piekarnia z kawiarnią. Na dachu apartamentowców ulokowane zostaną penthouse’y z panoramicznym widokiem na morze, a także jezioro Jamno.
Wszystkie budynki posiadały będą hale garażowe z prywatnymi miejscami parkingowymi
i komórkami lokatorskimi. Do dyspozycji gości dostępna jest całodobowa recepcja z usługami concierge. Dodatkowo latem przy inwestycji na odcinku 150 metrów plaży działa jedyny w swoim rodzaju klub plażowy. Oprócz przekąsek i egzotycznych drinków, w ofercie znajduje się również wypożyczalnia sprzętu plażowego.
Cena apartamentów zaczyna się od 13 000 zł za m kw. Generalnym wykonawcą całości inwestycji jest Budimex SA. Planowany termin ukończenia całego kompleksu Dune Resort to II połowa 2017 r. Za projekt architektoniczny odpowiedzialni są architekci Studia SAS.