Touroperator roku 2017
Głosować może każdy. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas jubileuszowych 25. Targów Turystycznych TT Warsaw w Pałacu Kultury i Nauki.
Czytaj więcej...
LEO Express szuka agentów
LEO Express poszukuje punktów sprzedaży agencyjnej na trasach swoich przejazdów.
Czytaj więcej...
Konkurs VisitSweden!
Na stoisku VisitSweden na TT Warsaw można wygrać pobyt w Malmö.
Czytaj więcej...
Zielony Listopad w Puszczy
Zielony Listopad” jest inicjatywą Koalicji Mieszkańców Puszczy - grupy ludzi działających na rzecz zachowania naturalnych walorów przyrodniczych Puszczy Białowieskiej.
Czytaj więcej...
Smaki Dubaju
Gdzie warto w Dubaju zjeść i jakie potrawy skosztować, aby poczuć charakterystyczny smak Dubaju
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Touroperator roku 2017
  • LEO Express szuka agentów
  • Konkurs VisitSweden!
  • Zielony Listopad w Puszczy
  • Smaki Dubaju

Reklama

Reklama

czwartek, 19 maj 2016 10:44

Dwa nowe hotele ibis - w Białymstoku i Poznaniu

Napisane przez MG
Pokój w ibis Styles w Białymstoku Pokój w ibis Styles w Białymstoku archiwum ibis

Rodzina hoteli ibis powiększyła się w maju o dwa obiekty – ibis Styles Białystok i ibis Poznań Północ. Otwarcie hoteli na ponad miesiąc przed wakacjami może zachęcić do uwzględnienia Białegostoku oraz stolicy Wielkopolski w planach wyjazdowych.

ibis Styles Białystok to już 5 hotel tej marki w Polsce po Gdyni, Bielsku Białej, Wrocławiu i Wałbrzychu. Hotel położony jest w centrum miasta, obok Galerii Jurowieckiej, ale jednocześnie w pobliżu rzeki Białej. Niedaleko obiektu znajdują się atrakcje turystyczne, min. Pałac Branickich czy Katedra Białostocka. Hotel dysponuje 129 pokojami. W ofercie do dyspozycji gości są apartamenty oraz pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, wszędzie dostępne jest WiFi. Dostępne są pokoje czteroosobowe z dedykowanymi dzieciom kanałami telewizyjnymi. Na małych gości czekają również różne gry i niespodzianki, a w przestrzeni wspólnej mogą skorzystać ze specjalnego kącika zabaw. Z myślą o dorosłych, przygotowano bogato wyposażoną saunę oraz siłownię.
Na uwagę zasługuje także bogata przestrzeń konferencyjna, na którą składa się 14 sal o łącznej powierzchni 650 m2, wyposażonych w szerokopasmowy, bezprzewodowy Internet, z pełnym zapleczem.
ibis Poznań Północ znajduje się w Suchym Lesie, regionie nazywanym Zielonymi Płucami Poznania.

Piotr Stefański, dyrektor hotelu ibis Poznań Północ, powiedział: “Położenie naszego hotelu w tak urokliwym miejscu niewątpliwie zwiększa jego atrakcyjność. Jestem pewien, że wielu z gości, szczególnie ci, którzy przyjeżdżają do Poznania na dłużej, wybierze nasz hotel właśnie z tego względu.”

Niedaleko obiektu znajdują się również atrakcje turystyczne, które warto odwiedzić, jak choćby Pałac Biedruskich czy rezerwat przyrody.
Ibis Poznań Północ oferuje 77 komfortowych pokoi zaprojektowanych według najnowszych standardów marki ibis – Sweet Room. W każdym pokoju na gości czekają wyjątkowo wygodne łóżka dedykowane marce, czyli Sweet Bed by ibis. Przestrzeń hotelowa została zaaranżowana zgodnie z koncepcją Avanzi. Jej głównym założeniem jest otwarta przestrzeń wspólna dająca gościom poczucie komfortu i nieformalnej atmosfery. Centralnym punktem hotelu jest lobby, wyposażone w duże sofy i stoliki. Ściany i sufity zdobią grafiki, które sprawiają że wnętrza są przytulne, a zarazem nowoczesne, co składa się na unikatowy charakter całego obiektu.
W Lobby Bar przez całą dobę do dyspozycji są przekąski i napoje. Podobna zasada dotyczy recepcji i obsługi. Hotel dysponuje także dwiema salami konferencyjnymi o powierzchni 35 m2 każda, które można połączyć. Zarówno funkcjonalność ibis Poznań Północ, jak i jego położenie dają gwarancję, że czas tu spędzony usatysfakcjonuje każdego gościa.