Modlin: oskarżenia LOT bezzasadne
Kolejna reakcja na skargę złożoną przez PLL LOT do UOKiK. Tym razem oświadczenie wydał port lotniczy Modlin twierdząc, że zarzuty narodowego przewoźnika nie mają podstaw.
Czytaj więcej...
Innowacje w turystyce nagrodzone
Po raz czternasty Światowa Organizacja Turystyki (UNWTO) przyznała nagrody za najbardziej innowacyjne pomysły i projekty w światowej turystyce.
Czytaj więcej...
Zagrzeb: wpadnij na chwilę
Dzięki codziennym i całorocznym połączeniom lotniczym z Warszawy Zagrzeb wyrósł na atrakcyjną destynację nie tylko na city break, ale i dla branży MICE.
Czytaj więcej...
Best Reisen: liczymy na agnetów
Leila Ben Arfi: nasza oferta to 17 krajów, 45 regionów wakacyjnych, 580 hoteli, ale najważniejsze są Luksusowe Duety
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Modlin: oskarżenia LOT bezzasadne
  • Innowacje w turystyce nagrodzone
  • Zagrzeb: wpadnij na chwilę
  • Best Reisen: liczymy na agnetów
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 23 kwiecień 2015 09:51

Nowy hotel na gdańskiej starówce

Napisane przez AG
Nowy hotel na gdańskiej starówce archiwum stay inn hotel

Trzygwiazdkowy hotel Stay inn zostanie otwarty w zabytkowej kamienicy przy ulicy Piwnej.

Jest to drugi obiekt marki hotelarskiej Stay inn. Marka Stay inn pojawiła się na rynku niespełna dwa lata temu, otwarty został Stay inn hostel with vibe. Hostel, który szybko stał się bardzo rozpoznawalnym i wysoko cenionym miejscem na noclegowej mapie Gdańska. Sukces pierwszego projektu pozwolił poszerzyć ofertę marki Stay inn o kolejny obiekt - hotel trzygwiazdkowy.

Do dyspozycji gości będą 42 pokoje, wszystkie klimatyzowane - spełniające potrzeby zarówno gości indywidualnych, biznesowych, jak i rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Ze względu na położenie w ścisłym centrum miasta, każdy z pokoi wyposażony jest w innowacyjny, stworzony specjalnie na potrzeby Stay inn - system wyciszający dźwięki dobiegające z zewnątrz. Na parterze znajdzie się stylowa restauracja CICO. Dla gości korzystających z indywidualnych produktów spożywczych przygotowano nowoczesną, kompleksowo wyposażoną kuchnię.
W hotelu będzie profesjonalna w pełni wyposażona, nowoczesna sala konferencyjna. Nowością i kolejnym ogromnym atutem hotelu Stay inn będzie odkryta część wypoczynkowa, usytuowana na dachu hotelu w otoczeniu zieleni z widokiem na Bazylikę Mariacką i Wieżę Ratusza.