Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Travelplanet: wakacje będą tańsze
Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne wyjazdy wakacyjne będą tańsze od zeszłorocznych – powiedział Robert Gołuński, prezes Travelplanet.pl
Czytaj więcej...
Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
Za kilka miesięcy (1 października) zacznie obowiązywać nowa Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń. O to, co się zmieni z punktu widzenia agentów, którzy prowadzą sprzedaż ubezpieczeń dla turystów zapytaliśmy prezesa PIT Pawła Niewiadomskiego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Travelplanet: wakacje będą tańsze
  • Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 02 grudzień 2013 21:25

Nowe hotele Accor w olimpijskim Soczi

Napisane przez MG
Nowe hotele Accor w olimpijskim Soczi archiwum accor.com

Trzy nowe hotele grupy Accor powstały w mieście igrzysk olimpijskich 2014 – Soczi w Rosji.

Są to: Mercure Rosa Khutor, Pullman Sochi Center i Mercure Sochi Center. Dwa z nich znajdują się w samym centrum olimpijskiego miasta.
Pierwszy z nich Mercure Rosa Khutor zlokalizowany jest w kurorcie Rosa, w którym będą rozgrywane wszystkie zawody narciarstwa alpejskiego w tym m.in. narty freestyle, slalom gigant czy kombinacja alpejska. Obiekt dysponuje 153 pokojami i m.in. basenem pływackim o wymiarach 15 m x 15 m, łaźnią turecką i centrum fitness.
Z kolei Pullman Sochi Center mieści się 20 kilometrów od lotniska Sochi-Adler International Airport. Oferuje gościom 150 pokoi oraz centrum konferencyjnym o powierzchni 2800 metrów kwadratowych.
Goście mogą się zrelaksować w znajdującym się na 16. piętrze Pullman Fit & Spa Lounge, skąd rozpościera się wspaniały widok na morze. Można tutaj skorzystać m.in. z basenu, siłowni, sauny czy tureckiej łaźni.
Mercure Sochi Center znajduje się niedaleko centrum miasta, w pobliżu plaży i promenady. Zaoferuje gościom 200 pokoi. Obiekt będzie dzielił zaplecze rekreacyjne z Pullman Sochi Center.