Neckermann otwiera sezon
Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza.
Czytaj więcej...
Zmiana rzecznika Rainbow
Obowiązki PR w Rainbow przejmie Emilia Bratkowska.
Czytaj więcej...
PIT chwilowo bez rzecznika
Z funkcji rzecznika prasowego Polskiej Izby Turystyki zrezygnowała Marzena Markowska
Czytaj więcej...
ETI: będziemy nr 1 w Polsce
Cel jest oczywisty, chcemy być największym touroperatorem w Polsce pod względem turystów wysyłanych do Egiptu
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Neckermann otwiera sezon
  • Zmiana rzecznika Rainbow
  • PIT chwilowo bez rzecznika
  • ETI: będziemy nr 1 w Polsce
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 05 listopad 2014 15:33

Nowy hotel Hilton Garden Inn w Krakowie

Napisane przez AG
Wnętrze hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport Wnętrze hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport archiwum Hilton

Sieć Hilton Garden Inn, należąca do grupy Hilton Worldwide, poinformowała o otwarciu hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport.

Właścicielem i zarządcą nowego hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport będzie Kraków Airport Hotel Sp. z o.o. W obiekcie znajduje się 155 pięknie urządzonych pokoi i imponujące sale konferencyjne.

Adrian Kurre, dyrektor generalny sieci Hilton Garden Inn powiedział: „Cieszymy się, że nasza rozwijająca się baza hotelowa w Polsce, w której skład wchodzą dwa istniejące już hotele Hilton Garden Inn, powiększa się o kolejny obiekt. Goście hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport, podróżując służbowo lub prywatnie, docenią wysoką jakość zakwaterowania i obsługi oraz dogodną lokalizację. Kraków należy do najważniejszych ośrodków gospodarczych w Polsce. Czekamy na pierwszych gości, by powitać ich charakterystycznymi dla naszej sieci udogodnieniami oraz by zaoferować im komfortowe warunki pobytu w naszym hotelu."

Hotel zlokalizowany jest przy terminalu międzynarodowym krakowskiego lotniska i jest odpowiedzią na potrzeby gości biznesowych oraz sektora MICE.
Michał Całka, dyrektor generalny hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport dodał: „Znajdujemy się w bardzo. Nasi goście podróżujący służbowo i w interesach mogą skorzystać z bliskości centrum Kraków Business Park w Zabierzowie, jak i z licznych wycieczek po historycznych częściach miasta i całej Małopolsce. Personel hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport jest gotowy na przyjęcie zarówno gości, którzy chcą poznać okolicę, jak i takich, dla których Kraków jest wyłącznie przystankiem w trakcie podróży."

W hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport z myślą o ludziach biznesu przygotowano części wspólne, dziewięć sal konferencyjnych, jedną salę posiedzeń oraz ponad 288 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjno-kongresowej.
W hotelu Hilton Garden Inn można bezpłatnie korzystać z łączności Wi-Fi. W obiekcie działa również całodobowe centrum biznesu i nowoczesny ośrodek fitness. W całodobowym sklepie Pavilion Pantry® można natomiast nabyć pełny wybór przekąsek, napoi oraz paczkowanych, mrożonych produktów przystosowanych do odgrzewania w kuchence mikrofalowej.