Touroperator roku 2017
Głosować może każdy. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas jubileuszowych 25. Targów Turystycznych TT Warsaw w Pałacu Kultury i Nauki.
Czytaj więcej...
LEO Express szuka agentów
LEO Express poszukuje punktów sprzedaży agencyjnej na trasach swoich przejazdów.
Czytaj więcej...
Konkurs VisitSweden!
Na stoisku VisitSweden na TT Warsaw można wygrać pobyt w Malmö.
Czytaj więcej...
Autobusem do Kijowa
Najwygodniejszym środkiem transportu di stolicy Ukrainy jest autobus Warszawa - Kijów
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Touroperator roku 2017
  • LEO Express szuka agentów
  • Konkurs VisitSweden!
  • Autobusem do Kijowa
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła 2 nowe trasy z Warszawy Modlin od marca 2018 roku - do Pescary oraz Rimini. Połączenia na obu trasach będą wykonywane 2 razy tygodniowo.

wtorek, 21 listopad 2017 14:36

Ryanair połączy Poznań z Mediolanem

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła wprowadzenie nowej trasy z Poznania do Mediolanu Bergamo. Połączenie będzie wykonywane od marca 2018 r. dwa razy tygodniowo.

Chcemy, żeby więcej turystów dowiedziało się, że w Tatry Wysokie i Niskie można dolecieć samolotem. Naszym głównym partnerem będą Turkish Airlines – powiedziała w rozmowie z przedstawicielem portalu WaszaTurystyka.pl, Gabriela Kohuthová, dyrektor Enjoy Tatras.

Według najnowszych danych opublikowanych przez Dubajski Wydział Marketingu Turystyki i Handlu (Dubai Tourism) w ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy 2017 roku Dubaj odwiedziło 11,58 miliona zakwaterowanych gości z zagranicy, o 7,5 proc. więcej w porównaniu z analogicznym okresem w ubiegłym roku.

wtorek, 21 listopad 2017 10:48

LOT – częściej do Los Angeles

Od kwietnia przyszłego roku LOT będzie latał z Warszawy do Los Angeles aż sześć razy w tygodniu, a do Tokio - pięć razy tygodniowo.

poniedziałek, 20 listopad 2017 20:37

Dubaj – miasto na romantyczne chwile

Dubaj to miasto o wielu twarzach. To także miasto pozwalające na romantyczne przeżycia. Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.

poniedziałek, 20 listopad 2017 20:22

Polska na Jubileuszowych Targach TT Warsaw

Na jubileuszowe 25. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw, Polska Organizacja Turystyczna przygotowała bogate w atrakcje i nowoczesne technologie stoisko. To właśnie Polska jest w tym, szczególnym dla TT Warsaw, roku krajem partnerskim.

Linia lotnicza Ryanair, wprowadziła dzisiaj, z okazji czarnego piątku, tygodniową wyprzedaż, oferując pasażerom 7 dni promocji na stronie internetowej.

Chcesz ciekawie spędzić czas w innym kraju? Wybierz jego stolicę. Nawet nie znając miasta, możesz znaleźć coś interesującego. Na przykład na Ukrainie -  od jesiennych barw w parkach Kijowa do głośnych festiwali i mistycznych miejsc.

Park Inn by Radisson Katowice otwarty zostanie w pierwszym kwartale 2018 roku, w jednym z istniejących już obiektów, który przechodzi w tej chwili proces dostosowywania go do potrzeb i standardów hoteli marki.

poniedziałek, 20 listopad 2017 10:41

Wizz Air: rozwijamy bazę w Luton

Linia lotnicza Wizz Air, ogłosiła znaczący rozwój swojej działalności w bazie w Luton dodając do floty cztery samoloty typu Airbus A320 w czerwcu 2018 roku. Zwiększy to do pięciu liczbę samolotów we flocie bazy Wizz Air w Luton o łącznej wartości 500 milionów dolarów.

Średnia cena wycieczki na Cypr jest niższa niż przed rokiem o tej samej porze aż o 643 złote.

Strona 1 z 268