Wrocław walczy o turystyczne laury
Wrocław został nominowany w prestiżowym, międzynarodowym konkursie European Best Destinations.
Czytaj więcej...
Sztuczna inteligencja w KLM
W udzielaniu odpowiedzi na zapytania, które napływają do KLMi za pośrednictwem mediów społecznościowych pomaga sztuczna inteligencja (AI)
Czytaj więcej...
Polska nie zarabia na turystyce
Raport Word Economic Forum miażdży nasze pojęcie o wpływie turystyki przyjazdowej na gospodarkę Polski.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Wrocław walczy o turystyczne laury
  • Sztuczna inteligencja w KLM
  • Polska nie zarabia na turystyce
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 07 listopad 2013 14:51

Wakacje na raty z First Class

Napisane przez AG

Biuro podróży First Class S.A., należące do notowanej na rynku NewConnect spółki Internetowe Biura Sprzedaży Netshops.pl S.A. rozpoczyna wspólnie z Alior Bank S.A. sprzedaż w systemie ratalnym: biletów lotniczych oraz wycieczek i pobytów hotelowych.

Krzysztof Mówka, prezes First Class S.A. powiedział: „We współpracy z Alior Bank S.A. wprowadzamy usługę, której nie ma w ofercie innych polskich biur podróży turystycznych: zakup na raty biletów lotniczych oraz wycieczek i pobytów hotelowych. Liczymy, że dzięki takiemu wsparciu zwiększy się dostępność do oferowanych przez nas usług, co powinno przełożyć się na wzrost obrotów, Zastanawialiśmy się dlaczego biletów lotniczych, czy wycieczek, klienci nie mogą kupować na raty, chociaż bez problemu kupują w ten sposób drogie telewizory, lodówki, samochody. Dlatego postanowiliśmy, że wychodzimy ze specjalną ofertą do klientów indywidualnych, którzy chcieliby organizować swoje podróże i wakacje korzystając z dogodnych rat renomowanego banku, jakim jest Alior Bank S.A. oraz z ponad 22-letniego doświadczenia w organizacji wyjazdów, jakim może się pochwalić First Class S.A.
Opracowane wspólnie z Alior Bank S.A. rozwiązanie - sprzedaż biletów lotniczych i innych usług First Class S.A. - w systemie ratalnym może zrewolucjonizować rynek turystyczny w Polsce. Do tej pory klienci nie mogli kupować biletów lotniczych na kredyt (tzw. konsumpcyjny, na dowolny cel), a takie finansowanie wycieczek i pobytów hotelowych nie cieszyło się dużym zainteresowaniem biur podróży i tour-operatorów.
First Class S.A., aby maksymalnie uprościć formalności związane kredytem uruchomiło specjalną aplikację umożliwiającą uzyskanie takiego finansowania on-line, bez konieczności wychodzenia z domu. Jest ona dostępna na http://www.firstclass.com.pl. Zakup biletu na raty jest teraz czwartą obok opłaty przelewem, kartą kredytową i gotówką w oddziale, formą płatności za przelot. Czas decyzji kredytowej i zawarcie umowy wynosi przeciętnie 15 min. W ten sposób można kupić bilety lotnicze zarówno tradycyjnych przewoźników jak i tanich linii. Systemem ratalnym będzie objęta sprzedaż znajdujących się w ofercie First Class S.A. katalogowych wycieczek i stacjonarnych pobytów w hotelach najlepszych polskich i zagranicznych touroperatorów.
Alior Bank S.A. zaoferował klientom First Class S.A. konkurencyjne warunki, m.in.:
• wartość kredytu od 300 zł, do 20.000 zł;
• minimum formalności – pożyczka ratalna na oświadczenie do 5.000 zł;
• możliwość otrzymania kredytu bez zaświadczenia o zarobkach, przy czym minimalny dochód musi wynosić 500 zł miesięcznie:
• brak poręczeń kredytu, i zgody współmałżonka;
• elastyczny okres kredytowania - od 3 do 48 rat;
• korzystny pakiet ubezpieczeń;

Krzysztof Mówka podsumował: „Chcemy być maksymalnie elastyczni. Klienci mogą w ten sposób sfinansować np. krótki weekendowy wypad do jednej z europejskich stolic, np. na zakupy, dalekowschodnią wyprawę z przyjaciółmi, czy wspólny lot z ukochaną osobą dookoła Ziemi. Liczymy, że dzięki ofercie ratalnej sprzedaż w segmencie indywidualnym wzrośnie nam przynajmniej o 10% rocznie. Planujemy również kampanię reklamową w mediach oraz szereg akcji promocyjnych, konkursów".