Turystyka na aucie
Turystyka nigdy nie miała silnej pozycji w Ministerstwie Sportu i Turystyki, teraz jednak nie ma już żadnej. Znalazła się po prostu poza boiskiem.
Czytaj więcej...
Dariusz Rogowski odwołany
Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu w MSiT odpowiedzialny za turystykę został dzisiaj odwołany ze stanowiska przez premiera Mateusza Morawieckiego.
Czytaj więcej...
Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki zrównoważonej
Na pytanie zawarte w tytule, odpowie podczas III Forum Promocji Turystycznej Izabela Stelmańska,
Czytaj więcej...
Promocja Wrocławia - wzorowa
Wrocław od dawna ma opinię miasta, które dba o swoją markę. Promocja miasta może uchodzić w Polsce za wzorcową.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Turystyka na aucie
  • Dariusz Rogowski odwołany
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Promocja turystyki zrównoważonej
  • Promocja Wrocławia - wzorowa

Reklama

środa, 14 marzec 2018 18:27

Grecos - akcja promocyjna „Plażowa Wiosna”

Napisane przez MG

Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych. Plażowa Wiosna to propozycja Grecosa na okres, gdy w Polsce gorąco jest tylko chwilami.

W Grecji ciepło można poczuć od końcówki kwietnia, bo jest tam już słonecznie, a teraz też taniej. To również szansa by plażować i zwiedzać w spokojniejszych warunkach niż w głównym sezonie. 24 stopnie Celsjusza w maju i 28 w czerwcu - to średnie temperatury na Krecie i na kontynentalnym Peloponezie. Kefalonia to odpowiednio 23 i 28, a Ateny z Attyką – 23 i 25 stopni.

W najnowszej propozycji Grecosa takie ciepło w greckiej atmosferze kosztuje dużo mniej. Plażowa Wiosna obejmuje trzy grupy rabatowe: Greckie Wyspy, Grecję Kontynentalną oraz Śródziemnomorskie Perły. Wybrane oferty na Krecie, Kefalonii, Kos, Rodos, Lefkadzie, Zakynthos, Skopelos, Skiathos, Itace, Evii i Korfu są dostępne z rabatem do 400 zł na osobę. Attyka, Peloponez, Riwiera Olimpu i Chalkidiki można odwiedzić za nawet 500 zł mniej. Ceny na Cyprze i Majorce w wybranych hotelach z rabatem do 400 zł.

Magdalena Czech, menadżer odpowiedzialna w Grecosie za Peloponez i Wyspy Jońskie, powiedziała: „Wiosenne temperatury, choćby na Peloponezie czy Korfu, zdecydowanie pozwalają na plażowanie. Jest już słońce i ciepło, a nie ma jeszcze tłumów, dlatego to dobra pora na odpoczynek nad morzem. Dla aktywnych to dodatkowo doskonały czas by w spokoju podziwiać zabytki Grecji. Rabaty w ramach Plażowej Wiosny dotyczą pobytów z wylotem najpóźniej 22 czerwca. Oferta obowiązuje do 20 marca. Promocja nie obejmuje Cyklad, czyli Santorini, Ios i Mykonos."

www.grecos.pl/wakacje/plazowa-wiosna