Turystyka na aucie
Turystyka nigdy nie miała silnej pozycji w Ministerstwie Sportu i Turystyki, teraz jednak nie ma już żadnej. Znalazła się po prostu poza boiskiem.
Czytaj więcej...
Dariusz Rogowski odwołany
Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu w MSiT odpowiedzialny za turystykę został dzisiaj odwołany ze stanowiska przez premiera Mateusza Morawieckiego.
Czytaj więcej...
Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki zrównoważonej
Na pytanie zawarte w tytule, odpowie podczas III Forum Promocji Turystycznej Izabela Stelmańska,
Czytaj więcej...
Promocja Wrocławia - wzorowa
Wrocław od dawna ma opinię miasta, które dba o swoją markę. Promocja miasta może uchodzić w Polsce za wzorcową.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Turystyka na aucie
  • Dariusz Rogowski odwołany
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Promocja turystyki zrównoważonej
  • Promocja Wrocławia - wzorowa

Reklama

poniedziałek, 05 luty 2018 14:46

Dorota Kowalczyk dołączyła do Onholidays

Napisane przez
Dorota Kowalczyk Dorota Kowalczyk Facebook

Znana m.in. z pracy w Polskiej Izbie Turystyki Dorota Kowalczyk dołączyła do zespołu biura Onholidays. Będzie zajmowała się kontaktami z agentami.

Onholidays jest obecne na polskim rynku od 2015 roku, a ze względu na swoje powiązania kapitałowe specjalizuje się głównie w Bułgarii. W 2018 roku w ofercie touroperatora znajdą się też wyspy: Kreta i Rodos, na kontynencie - Chalkidiki oraz kierunki w Chorwacji i na Cyprze Północnym. Biuro stawia na sprzedaż głównie poprzez sieć agencyjną. Dorota Kowalczyk dołączyła do zespołu odpowiedzialnego za budowanie sieci agencyjnej.

Dorota Kowalczyk ma bogate doświadczenie w branży turystycznej, zaczynała karierę w turystyce w 1995 roku. Związana była m.in. z biurami: Travelbank, gdzie pracowała jako specjalista ds. turystyki, oraz z biurem Intour Polska (była menedżerem ds. kluczowych klientów). Biegle zna rosyjski, ma doświadczenie w organizacji wyjazdów do Rosji, Ukrainy , Kazachstanu, Białorusi. 

Od 2014 roku związana była z Polską Izbą Turystyki. Kierowała biurem mazowieckiego oddziału izby, pracowała też w biurze wykonawczym PIT. Była odpowiedzialna m.in. za organizację wydarzeń, targów i obsługę systemu e-voucher. W biurze Onholidays Dorota Kowalczyk pracuje od ok. trzech tygodni jako sales manager. 

„Cieszę się, że w Onholidays mogę połączyć to, w czym czuję się najlepiej – turystykę i pracę zespołową. Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych kontaktów z agentami sprawia mi radość i satysfakcję, a praca nad zbudowaniem sieci sprzedaży jest dla mnie kolejnym wyzwaniem zawodowym, które podjęłam z wielkim zapałem” – mówi Dorota Kowalczyk.