Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Antypromocyjny sPOT
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 30 styczeń 2018 20:27

Grecos z nowym rzecznikiem prasowym

Napisane przez
Adam Górczewski, nowy rzecznik prasowy Grecosa Adam Górczewski, nowy rzecznik prasowy Grecosa V5group

Touroperator Grecos zatrudnił agencję public relations i ma nowego rzecznika, Adama Górczewskiego. Obsługą wizerunkową firmy zajmie się pięcioosobowy zespół V5group.

Jeden z największych touroperatorów na polskim rynku, specjalizujący się w greckich wakacjach, powierzył obsługę PR poznańskiej agencji. V5group odpowiada za opracowanie strategii komunikacji i PR zewnętrzny. 

Profesjonalny wizerunek

Po stronie agencji będzie też funkcja rzecznika prasowego. Został nim Adam Górczewski, który wcześniej był dziennikarzem TVN, TVP, a ostatnio RMF FM. V5group delegowała do obsługi projektu pięcioosobowy zespół.

„Osiągnęliśmy skalę działalności, w której zatrudnienie agencji PR jest naturalnym krokiem. Tym bardziej, że Grecos jest z założenia nastawiony na odpowiedzialny dialog i rzetelną komunikację” – mówi Wojciech Skoczyński, prezes zarządu Grecosa.

Klient z pasją

„Od wielu lat obserwuję ponadprzeciętny rozwój Grecosa. To wyjątkowa firma stworzona z prawdziwej pasji. Tym bardziej jestem dumny, że Grecos dołączył do grona naszych klientów” – komentuje Łukasz Tomkiewicz, CEO V5group. „Grecos postawił przed nami bardzo ambitne cele, a my lubimy duże wyzwania.”

Grecos to wiodący touroperator specjalizujący się w organizacji wakacji w Grecji. Z jego usług skorzystało już ponad 900 tys. osób.

V5group to agencja PR z 25-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w działaniach public relations i organizacji eventów. Zatrudnia specjalistów PR, marketingu i dziennikarstwa. W portfolio V5group znajdują się firmy z najróżniejszych branż m.in. Orange, SM Mlekpol, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Apsys, Posnania, Pekao S.A.