Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Antypromocyjny sPOT
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji

Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 26 styczeń 2018 12:58

Lidl promuje polskie morze zimą

Napisane przez
Inauguracyjna kąpiel kołobrzeskiego klubu morsów w roku 2012 Inauguracyjna kąpiel kołobrzeskiego klubu morsów w roku 2012 archiwum

Najnowsza akcja promocyjna Lidla Podróże zawiera oferty polskich nadmorskich kurortów. Agent liczy na to, że przyciągnie klientów na turnusy zaczynające się od lutego.

W ubiegłym roku Lidl rozpoczął na polskim rynku działalność jako agent turystyczny. Pod marką Lidl Podróże sprzedawane są krótkoterminowe oferty na wyjazdy zagraniczne, ale też i polskie. Wchodząc na rynek Lidl zapowiadał, że zamierza postawić mocno na promocję polskich ofert. 

Kurorty dają zimowe ceny

Jedną z pierwszych akcji promocyjnych koncentruje wokół polskich kurortów nad Bałtykiem, proponując pobyty w cztero- i pięciogwiazdkowych hotelach poza sezonem. Ceny za siedmiodniowy pobyt zaczynają się od 799 zł za jedną osobę. Akcja Lidla dotyczy 40 hoteli położonych m.in. w: Kołobrzegu, Świnoujściu i Międzyzdrojach.

Morze nie tylko latem

Lidl Podróże obstawia, że Bałtyk jest dla turystów atrakcyjny nie tylko latem. „Bliska odległość, atrakcyjne oferty, smaczna kuchnia, nowoczesne hotele – to tylko niektóre z zalet wyjazdu nad polskie morze. Coraz częściej wybieramy Bałtyk jako kierunek podróży na długi urlop lub majówkę.” – czytamy w komunikacie prasowym. Nie bez znaczenia pozostają też obniżone przez hotelarzy ceny.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Obecnie w krajach Europy istnieje około 10.000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 600.