Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Antypromocyjny sPOT
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji

Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 19 styczeń 2018 11:00

Best Reisen: liczymy na naszych agentów

Napisane przez Adam Gąsior
Prezes Best Reisen, Leila Ben Arfi Prezes Best Reisen, Leila Ben Arfi AG

Nasza oferta to 17 krajów, 45 regionów wakacyjnych, 580 hoteli, ale najważniejsze są Luksusowe Duety – powiedziała podczas spotkania z agentami Best Reisen, prezes firmy Leila Ben Arfi.

Przedstawiając w skrócie firmę Best Reisen, jej historię i obecną pozycję, podkreśliła: „Nie mamy swoich biur sprzedaży, działamy z naszymi agentami, pracujemy z nimi i liczymy na nich.”

Warszawskie spotkanie z agentami poświęcone było promocji najbardziej ekskluzywnej oferty Best Reisen – Luksusowych Duetów oraz przede wszystkim wypoczynku i lotów do Dubaju.

Anna Puchalska z Best Reisen, powiedziała: „Luksusowe Duety to oferta dobrze kojarzona na polskim rynku. Przypomnę, że to połączenie pobytu w dwóch krajach podczas jednej podróży, na przykład: Dubaj i Malediwy.
Cały czas staramy się rozbudowywać ten produkt. Fundamentem naszej oferty egzotycznej jest Dubaj.
Początkowo proponowaliśmy Dubaj i wypoczynek w kilku kierunkach. Obecnie staramy się pokazać, że Zjednoczone Emiraty Arabskie, to nie tylko Dubaj, ale także Ras Al Khaimah, Abu Dhabi, Fujairah.
Warto podkreślić, że dogodne, codzienne połączenia Emirates z Warszawy do Dubaju i potem do innych krajów, pozwoliy nam znacznie rozbudowac sieć naszych ofert. Z Dubaju latamy między innymi na Malediwy, Seszele, Mauritius, Sri Lankę.”

Puchalska podkreśliła zalety krótkiego pobytu w Dubaju. A więc dobry tranzyt z lotniska na lotnisko, bardzo dobre hotele w Dubaju, obecność polskojęzycznego rezydenta, wycieczki fakultatywne organizowane już dla grup 2-osobowych.

Nowościami w tym roku będzie połączenie pobytu Dubaju z wypoczynkiem w Indiach, Tajlandii, Wietnamie, na Zanzibarze a także Dubnaj plus Malediwy plus Sri Lanka a więc aż trzy atrakcje w jednym.

Podczas spotkania dużo czasu poświęcono pakietom dynamicznym. Prezentował je Mateusz Gawryś z Best Reisen. Podkreślił wyjątkowość systemu Best Reisen: „Regularnie odświeżamy ceny połączeń, tak więc agent rezerwując bilet widzi u ans aktualna cenę a nie, jak się to zdarza u innych – cenę już nieaktualną, choć atrakcyjną.”

Agata Dżegniuk z Emirates opowiedziała agentom o liniach, nowościach, planowanych zakupach i zaletach podróżowania właśnie tymi liniami(zwłaszcza w klasie biznes). Na portalu WaszaTurystyka.pl piszemy bardzo często o liniach Emirates, więc polecamy wpisanie nazwy przewoźniak w naszą wyszukiwarkę.

Z kolei Michał Waligórski przedstawił największe atrakcje Dubaju. Jako, że o Dubaju piszemy również bardzo często polecamy #wypoczywajwDubaju

W rozmowie z przedstawicielem portalu waszaTurystyk.pl, Leila Ben Arfi dodała: „Jestem bardzo zadowolona z ubiegłego roku. Obroty były wyższe o 28,6 proc. od obrotów w 2016 roku. Odnotowaliśmy o 30 proc. więcej klientów. Na kierunkach egzotycznych sprzedaliśmy o 15 proc. więcej wycieczek. Najbardziej popularne były Malediwy – ponad 30 proc. więcej klientów niż rok wcześniej wybrało ten kierunek. Wraca do łask klientów Egipt – sprzedaliśmy osiem razy więcej wycieczek niż w roku 2016.”