Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Antypromocyjny sPOT
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 18 styczeń 2018 14:14

Almatur stawia na gwiazdy

Napisane przez MM
aktorka Julia Wróblewska aktorka Julia Wróblewska Almatur

Katalog wyjazdów z udziałem celebrytów to sposób na przyciągnięcie młodych klientów. Taką propozycję przygotował na nadchodzący sezon Almatur.

Aktualne trendy w pop kulturze uwzględnia w swojej strategii marketingowej i produktowej organizator specjalizujący się w turystyce młodzieżowej. Almatur zaprezentował nowy katalog, w którym dostępne są oferty wyjazdów z: kucharzem Pascalem Brodnickim, aktorką Julią Wróblewską, piłkarzem Dawidem Pajorem, „youtuberami” Andrzejem

Jakiewiczem i Kajetanem Wilczyńskim oraz piosenkarką Iwoną Węgrowską. 

Tańczyć, spiewać, gotować

Celebryci mają prowadzić dla młodzieży warsztaty kulinarne, sportowe, survivalowe, aktorskie, muzyczne i hobbystyczne. Oferta dotyczy m.in. wyjazdów do ponad 60 miast rozlokowanych zarówno nad morzem, na Mazurach, w centralnej Polsce, jak i w górach, m.in.: Murzasichle i Kazimierza Dolnego.

Wakacje z pasją

„Zaprosiliśmy także do współpracy znane osoby – muzyków, aktorów oraz youtuberów, żeby poprowadziły zajęcia z uczestnikami obozów. Młodzież i dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania podczas wakacji, a rodzice mogą być spokojni o ich bezpieczeństwo. Ponadto obozy są organizowane w całej Polsce, tak więc zarówno miłośnicy górskich wspinaczek, jak i leżenia na plaży znajdą coś dla siebie” – mówi Mirosław Sikorski, prezes zarządu Almatur.

Organizator przygotował też ofertę obozów językowych w Stanach Zjednoczonych i Anglii, a także wyjazdy dla mniejszych dzieci: Klub Urwisa z koloniami w Polsce.