Wrocław walczy o turystyczne laury
Wrocław został nominowany w prestiżowym, międzynarodowym konkursie European Best Destinations.
Czytaj więcej...
Sztuczna inteligencja w KLM
W udzielaniu odpowiedzi na zapytania, które napływają do KLMi za pośrednictwem mediów społecznościowych pomaga sztuczna inteligencja (AI)
Czytaj więcej...
Polska nie zarabia na turystyce
Raport Word Economic Forum miażdży nasze pojęcie o wpływie turystyki przyjazdowej na gospodarkę Polski.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Wrocław walczy o turystyczne laury
  • Sztuczna inteligencja w KLM
  • Polska nie zarabia na turystyce
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

sobota, 16 grudzień 2017 18:21

Enter Air przedłuża umowę z Itaką

Napisane przez MM
Enter Air przedłuża umowę z Itaką archiwum Enter Air

Enter Air oraz Itaka Holdings przedłużają kontakt na kolejny sezon. Wartość podpisanej umowy szacuje się na 51 mln dolarów (ok. 182,5 mln zł).

Enter Air dalej będzie obsługiwał klientów Itaki, świadcząc usługi lotnicze przewozu osób i bagażu. Szacunkowa wartość zawartego kontraktu wynosi 51 mln dolarów i jest wyższa od aktualnie obowiązującej pomiędzy stronami umowy na sezon Lato 2017 - Zima 2017/2018, której wartość wynosiła około 49 mln dolarów. 

„Polski rynek turystyczny jest w bardzo dobrej kondycji, o czym świadczy nie tylko większa liczba operacji, które wykonaliśmy w tym roku, ale również zaufanie touroperatorów dla których od lat jesteśmy rzetelnym i przewidywalnym partnerem. Itaka to kolejny po Rainbow Tours i TUI, touroperator, z którym przedłużyliśmy naszą wieloletnią współpracę”

 – powiedział Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air. 

Najwięksi touroperatorzy z Enter Air

Rozliczenia z tytułu podpisanej umowy będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych. Łączna wartość świadczeń przy tego typu umowach nie jest możliwa do ustalenia z góry, dlatego podane ich wartości mają charakter szacunkowy.

Zawarta 15 grudnia 2017 r. umowa o współpracy na sezon Lato 2018 – Zima 2018/2019 to kolejny przedłużony przez Enter Air kontrakt z dużym touroperatorem. W październiku 2017 r. podpisana została umowa z TUI Poland o wartości 81,4 mln dolarów (ok. 299,5 mln zł), która jest największą umową w historii przewoźnika. We wrześniu została natomiast podpisana umowa z Rainbow Tours o wartości 46,3 mln dolarów (ok. 165 mln zł).