Wrocław walczy o turystyczne laury
Wrocław został nominowany w prestiżowym, międzynarodowym konkursie European Best Destinations.
Czytaj więcej...
Sztuczna inteligencja w KLM
W udzielaniu odpowiedzi na zapytania, które napływają do KLMi za pośrednictwem mediów społecznościowych pomaga sztuczna inteligencja (AI)
Czytaj więcej...
Polska nie zarabia na turystyce
Raport Word Economic Forum miażdży nasze pojęcie o wpływie turystyki przyjazdowej na gospodarkę Polski.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Wrocław walczy o turystyczne laury
  • Sztuczna inteligencja w KLM
  • Polska nie zarabia na turystyce
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 11 grudzień 2017 00:07

Neckermann otwiera sezon narciarski

Napisane przez AG
"Aniołki Piątka" i sam Piątek, Krzysztof Piątek "Aniołki Piątka" i sam Piątek, Krzysztof Piątek AG

Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza. Od jutra – jazda na nartach, testy narciarskie. Sezon narciarski w Neckermannie właśnie się zaczyna.

Impreza nie mogła się lepiej nazywać. Skiopening został zorganizowany przez Neckermann Podróże już po raz dziesiąty. Po raz drugi uczestniczy w niej Adam Małysz. W ubiegłym roku nasz mistrz uczetniczył w spotkaniu w wyjątkowym dla niego miejscu - pod stocznią w Planicy. Dla większości uczestników było to niezapomniane spotkanie. Przez dwie godziny można było mistrzowi zadać każde pytanie i na każde odpowiedział.

Organizację całej tegorocznej imprezy wziął na siebie mocny zespół z centrali Neckermanna, tzw. „Aniołki Piątka” i równie pomocni supermeni z centrali. Od poniedziałku jazda na nartach, zawody, testowanie nart i wieczór z Adamem Małyszem. Ten ostatni będzie prowadzony przez Pawła Klimka z portali skionline.pl oraz Adam Gąsiora z portalu WaszaTurystyka.pl. Fotorelacja na portalu WaszaTurystyka już niedługo.

IMG 3648

Ekipa Neckermanna oraz przedstawiciele: skionline.pl, Ski Team oraz portalu WaszaTurystyka.pl

PS: Adam Małysz z rodzina już dojechał.