Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Antypromocyjny sPOT
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji

Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 08 grudzień 2017 19:53

Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl

Napisane przez MM
Maciej Nykiel Maciej Nykiel MM

Dyrektor zarządzający znanego turystycznego agenta internetowego Fly.pl rozstaje się ze spółką.

Jak dowiadujemy się z komunikatu prezesa Fly.pl Grzegorza Bosowskiego, „z dniem dzisiejszym Maciej Nykiel zakończył pełnienie obowiązków Członka Zarządu/ Dyrektora Zarządzającego Fly.pl Sp. z o.o.”. Nie podaje przyczyn takiej decyzji, pisze jedynie, że zmiana jest związana „ze zmianami w strukturze organizacyjnej spółki”. Fly.pl obchodzi w tym roku 10-lecie swojej działalności.

„We Fly.pl obchodziliśmy w tym roku 10 urodziny. Rok 2017 okazał się dla nas wyjątkowo udany - znacząco zwiększyliśmy sprzedaż, poprawiliśmy wyniki, uregulowaliśmy również kwestie właścicielskie. Przed nami nowy etap i nowe wyzwania, które wiążą się ze zmianami w strukturze organizacyjnej Spółki.” – informuje Grzegorz Bosowski.

Maciej Nykiel jest z wykształcenia ekonomistą, od początku swojej kariery związany z turystyką. Początkowo był destination managerem w Scan Holiday, potem od 1999 r. – product managerem. Był współzałożycielem Travelplanet.pl. Pracował też w TUI Poland, gdzie odpowiadał za budowę systemów franchisingowych i sprzedaż internetową. We Fly.pl odpowiadał za strategię sprzedażową i sprawy związane z obsługą e-commerce, pozycjonowanie, content marketing, zarządzanie IT.

"Chciałbym bardzo gorąco podziękować Maciejowi za jego wkład w rozwój naszej Spółki. Jednocześnie życzę mu dalszych sukcesów" - napisał Grzegorz Bosowski.