Turystyka na aucie
Turystyka nigdy nie miała silnej pozycji w Ministerstwie Sportu i Turystyki, teraz jednak nie ma już żadnej. Znalazła się po prostu poza boiskiem.
Czytaj więcej...
Dariusz Rogowski odwołany
Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu w MSiT odpowiedzialny za turystykę został dzisiaj odwołany ze stanowiska przez premiera Mateusza Morawieckiego.
Czytaj więcej...
Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki zrównoważonej
Na pytanie zawarte w tytule, odpowie podczas III Forum Promocji Turystycznej Izabela Stelmańska,
Czytaj więcej...
Promocja Wrocławia - wzorowa
Wrocław od dawna ma opinię miasta, które dba o swoją markę. Promocja miasta może uchodzić w Polsce za wzorcową.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Turystyka na aucie
  • Dariusz Rogowski odwołany
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Promocja turystyki zrównoważonej
  • Promocja Wrocławia - wzorowa

Reklama

poniedziałek, 13 listopad 2017 11:10

Portugalia zaprasza polskie biura na workshopy

Napisane przez MG

Portugalskie firmy turystyczne zapraszają polskich partnerów turystycznych na spotkania w Krakowie i Warszawie 22 i 23 listopada.

Polsko Portugalska Izba Handlowaj /PPCC/ oraz Turismo de Portugal, zapraszają polskie biura podróży na unikalne imprezy turystyczne - Luzofońskie Workshopy Turystyczne, które odbędą się w Krakowie i w Warszawie , 22 i 23 listopada.:

22 listopada w Krakowie w hotelu Radisson Park Inn, ul Monte Cassino 2, rejestracja uczestników od godz.17.00

23 listopada w Warszawie w hotelu InterContinental, ul Emilii Plater 49, rejestracja uczestników od 16.30

W obu imprezach weźmie udział rekordowa liczba ponad 30 dostawców usług turystycznych z Portugalii i krajów z obszaru języka portugalskiego - Brazylia, Angola, Mozambik-- DMC, hotele, rent a car, dostawcy innych usług dla sektora turystycznego B2B oraz przedstawiciele regionów i ambasad .

Wzrasta ilość bezpośrednich regularnych połączeń lotniczych do Portugalii. W w sezonie letnim to 26 rejsów bezpośrednich tygodniowo z lotnisk w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Systematycznie rośnie również zainteresowanie polskich klientów wyjazdami do Portugalii.
Podczas workshopów uczestnicy będą mieli unikalną okazję spotkania z dotychczasowymi i przyszłymi partnerami biznesowymi. Spotkanie zakończy kolacja i losowanie cennych nagród .

Potwierdzenie uczestnictwa proszę przesłać emailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Kontakt – telefon 515 079 854