Touroperator roku 2017
Głosować może każdy. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas jubileuszowych 25. Targów Turystycznych TT Warsaw w Pałacu Kultury i Nauki.
Czytaj więcej...
LEO Express szuka agentów
LEO Express poszukuje punktów sprzedaży agencyjnej na trasach swoich przejazdów.
Czytaj więcej...
Konkurs VisitSweden!
Na stoisku VisitSweden na TT Warsaw można wygrać pobyt w Malmö.
Czytaj więcej...
Zielony Listopad w Puszczy
Zielony Listopad” jest inicjatywą Koalicji Mieszkańców Puszczy - grupy ludzi działających na rzecz zachowania naturalnych walorów przyrodniczych Puszczy Białowieskiej.
Czytaj więcej...
Smaki Dubaju
Gdzie warto w Dubaju zjeść i jakie potrawy skosztować, aby poczuć charakterystyczny smak Dubaju
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Touroperator roku 2017
  • LEO Express szuka agentów
  • Konkurs VisitSweden!
  • Zielony Listopad w Puszczy
  • Smaki Dubaju

Reklama

Reklama

poniedziałek, 13 listopad 2017 11:10

Portugalia zaprasza polskie biura na workshopy

Napisane przez MG

Portugalskie firmy turystyczne zapraszają polskich partnerów turystycznych na spotkania w Krakowie i Warszawie 22 i 23 listopada.

Polsko Portugalska Izba Handlowaj /PPCC/ oraz Turismo de Portugal, zapraszają polskie biura podróży na unikalne imprezy turystyczne - Luzofońskie Workshopy Turystyczne, które odbędą się w Krakowie i w Warszawie , 22 i 23 listopada.:

22 listopada w Krakowie w hotelu Radisson Park Inn, ul Monte Cassino 2, rejestracja uczestników od godz.17.00

23 listopada w Warszawie w hotelu InterContinental, ul Emilii Plater 49, rejestracja uczestników od 16.30

W obu imprezach weźmie udział rekordowa liczba ponad 30 dostawców usług turystycznych z Portugalii i krajów z obszaru języka portugalskiego - Brazylia, Angola, Mozambik-- DMC, hotele, rent a car, dostawcy innych usług dla sektora turystycznego B2B oraz przedstawiciele regionów i ambasad .

Wzrasta ilość bezpośrednich regularnych połączeń lotniczych do Portugalii. W w sezonie letnim to 26 rejsów bezpośrednich tygodniowo z lotnisk w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Systematycznie rośnie również zainteresowanie polskich klientów wyjazdami do Portugalii.
Podczas workshopów uczestnicy będą mieli unikalną okazję spotkania z dotychczasowymi i przyszłymi partnerami biznesowymi. Spotkanie zakończy kolacja i losowanie cennych nagród .

Potwierdzenie uczestnictwa proszę przesłać emailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Kontakt – telefon 515 079 854