Wrocław walczy o turystyczne laury
Wrocław został nominowany w prestiżowym, międzynarodowym konkursie European Best Destinations.
Czytaj więcej...
Sztuczna inteligencja w KLM
W udzielaniu odpowiedzi na zapytania, które napływają do KLMi za pośrednictwem mediów społecznościowych pomaga sztuczna inteligencja (AI)
Czytaj więcej...
Polska nie zarabia na turystyce
Raport Word Economic Forum miażdży nasze pojęcie o wpływie turystyki przyjazdowej na gospodarkę Polski.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Wrocław walczy o turystyczne laury
  • Sztuczna inteligencja w KLM
  • Polska nie zarabia na turystyce
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 13 listopad 2017 11:10

Portugalia zaprasza polskie biura na workshopy

Napisane przez MG

Portugalskie firmy turystyczne zapraszają polskich partnerów turystycznych na spotkania w Krakowie i Warszawie 22 i 23 listopada.

Polsko Portugalska Izba Handlowaj /PPCC/ oraz Turismo de Portugal, zapraszają polskie biura podróży na unikalne imprezy turystyczne - Luzofońskie Workshopy Turystyczne, które odbędą się w Krakowie i w Warszawie , 22 i 23 listopada.:

22 listopada w Krakowie w hotelu Radisson Park Inn, ul Monte Cassino 2, rejestracja uczestników od godz.17.00

23 listopada w Warszawie w hotelu InterContinental, ul Emilii Plater 49, rejestracja uczestników od 16.30

W obu imprezach weźmie udział rekordowa liczba ponad 30 dostawców usług turystycznych z Portugalii i krajów z obszaru języka portugalskiego - Brazylia, Angola, Mozambik-- DMC, hotele, rent a car, dostawcy innych usług dla sektora turystycznego B2B oraz przedstawiciele regionów i ambasad .

Wzrasta ilość bezpośrednich regularnych połączeń lotniczych do Portugalii. W w sezonie letnim to 26 rejsów bezpośrednich tygodniowo z lotnisk w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Systematycznie rośnie również zainteresowanie polskich klientów wyjazdami do Portugalii.
Podczas workshopów uczestnicy będą mieli unikalną okazję spotkania z dotychczasowymi i przyszłymi partnerami biznesowymi. Spotkanie zakończy kolacja i losowanie cennych nagród .

Potwierdzenie uczestnictwa proszę przesłać emailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Kontakt – telefon 515 079 854